1 Mayıs için gökten polis yağacak!

1 Mayıs için gökten polis yağacak!
1 Mayıs için gökten polis yağacak!
1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü için İstanbul polisine takviye geliyor. Çeşitli illerden 4 uçak dolusu polis sabah erken saatlerde İstanbul'a inecek.

İSTANBUL - Havadan gelecek takviyenin yanı sıra çevre illerden de polisler İstanbul’a getirilecek. Saat 03:30’dan itibaren uçaklarla gelecek polisler Atatürk Havalimanı’ndan görev yapacağı yerlere taşınacaklar. Gaziantep, Erzurum ve Adana’dan uçaklarla gelecek polisler 1 Mayıs kutlamalarında görev alacak. Türk Hava Yolları’ndan kiralanan 4 uçaktan ikisi Erzurum’dan biri Adana’dan biri de Gaziantep’ten çevik kuvvet polislerini getirecek. Polisler Atatürk Havalimanı’ndan otobüslerle görev alacakları noktalara hareket edecekler. (Murat ÇAKIR/DHA)


  http://www.radikal.com.tr/1131693113169311

  YORUMLAR
  (11 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  geçen sene buyrun diyenler - ahanda

  şimdi delik deşik ettikleri yerleri bahane ederek kendilerinin protesto edileceğini bildiklerinden izin vemek istemiyor, hep banacı kafası akp kafası

  .. - İVURAL

  ne bekliyorsunuz. inşaat alanında 2 kişi yaralansa neden izin verildi, kim izin verdi diyeceksiniz. kimse o tuzağa düşmez. işcinin bayramını kutlayan ideoloji peşinde koşan memurlar, yarın zorunlu mesaiye kalan işçileri de konuşun sadece kendi dertlerinizi değil..

  AVM yapılacak yerde emekçinin ne işi var? - tdemiralp

  Başkanınız açıkladı AVM yapacam üstüne de reidans oturtacam diye. Daha ne uğraşıyorsunuz? Orası yasak artık size...

  Vay beee! - etufan

  akp2nin ileri demokrasisine bak yaaa...Gözlerim şimdiden yaşardı.

  Ünlemli Yusuf - ibretnüma

  Maksat ezilip can vermesinler (başka eş anlamlıları da var). Artık gaz var gaz, insan gücü değersizleşiyor. Polis eski kutuplaşmış polis değil, değer veriliyor değer veriyor; daha uzman. Arada "süpürüyorlar" falan, odunu sallamıyor beynine. Devlet hem size mi soracaktı?

  Bu Kez Farklı Olsun - Selimserincan

  Bütün Dünyada işçi bayramı olarak kutlanırken; bizde sözde bahar bayramı adı altında,işçilere kıyım günü oldu yıllar yılı. Barış süreci diye adlandırdığımız bu günler;anlamına uygun olarak 1 Mayıs için de barış ve dostluk getirsin.Hadi bakalım yöneticiler,bu defa şaşırtın hepimizi.

  Mehmet Agar.... - akropol

  Takiyeci AKP ayni Kemalist fasistleri taklit ediyor. Yarin obur gun Mehmet Agar'i tekrar is basinda gorecegiz, yedekteki Yesil Mahmut ile.