11. Cumhurbaşkanı Gül, oğlunu evlendiriyor

11. Cumhurbaşkanı Gül, oğlunu evlendiriyor
11. Cumhurbaşkanı Gül, oğlunu evlendiriyor
11. Cumhurbaşkanı Gül, Bursa'da işadamı Abdullah Karadere'nin Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi son sınıfında okuyan kızı Zehra Ayşe Karadere'yi oğlu Ahmet Münir Gül'e istedi. Söz yüzüğü takan Ahmet Münir Gül evliliğe ilk adımı atmış oldu.

RADİKAL-11'inci Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün oğlu Ahmet Münir Gül, Bursa'da işadamı Abdullah Karadere'nin Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi son sınıf öğrencisi olan kızı Zehra Ayşe Karadere ile sözlendi. Eşi Hayrünnisa Gül ile birlikte geçen cumartesi günü Bursa'ya giden  Abdullah Gül, Zehra Ayşe Karadere'yi ailesinden istedikten sonra söz yüzüğü taktı. Abdullah Gül ve eşi Hayrünnisa Gül, cumartesi günü Bursa'ya geldi. Gül, aslen Kayserili olan ve Bursa'da tekstil işleri yapan Abdullah Karadere'nin kızı Zehra Ayşe Karadere'yi oğlu Ahmet Münir Gül'e istedi. Karadere ailesinin merkez Nilüfer İlçesi Çamlıca Mahallesi Gümüşkent Sitesi'ndeki evlerinde gerçekleşen törende, söz yüzüklerini de Abdullah Gül taktı. Abdullah Gül, aile arası törenden sonra Sheraton Otel'e geçti ve burada işadamı Faik Çelik ve Bursa Fan Kulüp Başkanı Ali Ademoğlu ile sohbet etti.


ANKARA 'DA ÖĞRENCİ İKEN TANIŞMIŞLAR

Ali Ademoğlu, törenin aile arasında gerçekleştiğini ve Gül'ün gelişinden Bursa'daki yetkililerin bile haberinin olmadığını belirterek şöyle dedi:
"Sayın Gül, merasim sonrası Bursa'dan ayrıldı. Bursa'nın damadı olacak Ahmet Münir Gül de hafta sonunu Bursa'da geçirdi. Evlilik için ilk adımı atan Ahmet Münir Gül ile Zehra Ayşe Karadere'nin Ankara'da öğrenciyken tanıştıklarını sanıyorum."
Ali Ademoğlu, aile arası söz töreni ile ilgili fotoğrafların da Abdullah Gül'ün basın bürosundan dağıtılacağının kendilerine söylendiğini kaydetti.

İŞTE GÜL'ÜN GELİNİ 

Genç Yeryüzü Doktorları Derneğinin Topluluk Başkanlığını yapan Ayşe Zehra Karadere, katıldığı bir programda açılış konuşması yaparken objektiflere böyle yansımıştı. 

BURSA/DHA