11 yaşındaki çocuğa tecavüze kalkıştı

11 yaşındaki çocuğa tecavüze kalkıştı
11 yaşındaki çocuğa tecavüze kalkıştı
Atıldığı barın önündeki otomobilde duran 11 yaşındaki çocuğa tecavüze kalkışan Nazmi G., çıkarıldığı mahkemede tutuklandı.

Adana'da barda alkol alıp, rahatsızlık verdiği için dışarı atılan 45 yaşındaki Namzi G., mekanın önünde duran otomobilde bulunan 11 yaşındaki E.S.'ye tecavüze kalkıştı. Bardan çıkan başka bir müşteri çığlıkları duyunca küçük kız kurtarıldı. Nazmi G., çıkarıldığı mahkemede tutuklanırken tüm yaşananlar barın güvenlik kamerasınca kaydedildi.

Olay, 14 Ağustos 'ta saat 03.00 sıralarında Yüreğir İlçesi'nde meydana geldi. İddiaya göre daha önce cezaevine giren bar işletmecisinin yeğeni 31 yaşındaki Ş.S., harçlık almak için işyerine geldi.

Otomobili barın önüne park eden Ş.S., 11 yaşındaki kızı E.S.'yi de uyuduğu için arabada bıraktı. Bu sırada aşırı alkol alan Nazmi G., içerde diğer müşterilere rahatsızlık verdiği için görevliler tarafından bardan atıldı.

Öfkelenen Nazmi G., barın önündeki penceresi açık vaziyetteki otomobilin kapısını açıp, içeride uyuyan kız çocuğuna tecavüz girişiminde bulundu. Bardan çıkan bir kişi kızın çığlıklarını duyunca yardıma koştu. Nazmi G.'yi engellemeye çalışan kişi, çevreden yardım istedi. Bardan dışarı fırlayan anne Ş.S. ve çalışanlar, Nazmi G.'yi tekme tokat dövmeye başladı.

Bu sırada Nazmi G.'nin elinden kurtulan minik E.S., otomobilin diğer kapısından çıkıp, annesine koştu. Otomobilin içinde linç edilmek istenen Nazmi G., dışarı çıkartılıp, bir süre daha dövüldü. Bu anları barın girişindeki güvenlik kamerası saniye saniye kaydetti.Olay yerine çağrılan polis ekibine teslim edilen Nazmi G., hastaneye götürülüp tedavi edildi. Nazmi G., tedavisinin ardından çıkarıldığı mahkemede tutuklandı.

DHA - Fatih KARAÇALI


  ETİKETLER:

  Adana

  ,

  tecavüz

  ,

  Fatih

  ,

  Kız

  ,

  ağustos

  ,

  güvenlik

  http://www.radikal.com.tr/114900511490057

  YORUMLAR
  (7 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  habervakti - eurofaishon

  başlıktan da anlaşılacağı üzere aslında tam provokatif gazetelere alkol'ün ne kadar 'sapkın' bir şey olduğu safsatasını yapabilecek bir haber,ya arkadaş kimse de eğitim seviyesi, hayat görüşü, insan onuru kavramlarını konuşmuyor buradaki haysiyetsizlik nasıl sadece alkole bağlanır ?

  uyusuk kardeşim - postmodern seferi

  tecavüz,taciz insanlıktan çıkmış mahlukların yaptığı yapmak istediği şeydir.hepsi iğrençtir ve caydırıcı cezaları olmalıdır.yavrularımızı korumak içinde her türlü önlemi almalıyız.nerde ne zaman kim tarafından yapıldığı hiç farketmez..

  seferiii - uyusuk

  kapalı arabaya girip tecavüze laf demiyon ya helal olsun sana.... Onca tecavüzcü imam da alkollüydü değil mi?! hiç sesiniz çıkmadı ya o zaman!!!!

  işte bunun için - postmodern seferi

  birileri okullara yakın yerlerde alkol satışına laf mı ediyordu???

  Mutlaka öyledir... - serseriser

  Kesinlikle 11 yaşındaki kız çocuğu kendi çağırmıştır ve kesinlikle adam masumdur... Eyy! "Yetmez ama evet" yargısı, eziyet etmeyin bu zavallı, masum, suçsuz beyefendiye... Yetmedi mi adamcağıza zulmünüz... Bırakın O'nu, çünkü O ahlaklı bir tecavüzcüdür... Tecavüz etmişse emeğiyle, namusuyla tecavüz etmiştir...

  Yani? - X120

  Bir çocuk taciz ediliyor. Gazetelerde televizyonlarda da ısrarla annenin barda çalıştığı ya da daha önce cezaevine girdiği "iddia" ediliyor. Bu nasıl bir bilinçaltı mesajdır? Ne amaçlanıyor? Annesi babası kim olursa olsun, meslekleri ne olursa olsun olayın vehameti değişmez: Sapığın biri bir çocuğa tecavüze kalkıştı.

  radikalin tecavuz, taciz haberlerinde dil hep ayni - .eda.

  Bu haberde "İddiaya göre daha önce cezaevine giren bar işletmecisinin yeğeni 31 yaşındaki Ş.S., harçlık almak için işyerine geldi." cumlesinde magdurun annesine iliskin hem haber icin gereksiz, hem otekilestiren, hem de magduru suclayan ifadeyi neden kullandiginizi aciklayin lutfen.