12 yaşındaki kıza 60 kişi tecavüz etmiş

Bir evden hırsızlık yaparken suçüstü yakalanan 12 yaşındaki kızın içler acısı bir hayat yaşadığı ortaya çıktı. Küçük kızın esrara alıştırıldığı, bir yıldır 60 kişinin tecavüzüne uğradığı belirlendi.

ANTALYA - Bir evden hırsızlık yaparken suçüstü yakalanan 12 yaşındaki kızın içler acısı bir hayat yaşadığı ortaya çıktı. Küçük kızın esrara alıştırıldığı, bir yıldır 60 kişinin tecavüzüne uğradığı belirlendi.
Antalya'nın merkeze bağlı Varsak beldesi Ayanoğlu Mahallesi'nde bir eve hırsızların girdiği ihbarını alan jandarma ekipleri, 12 yaşındaki H.S. ile Z.Y.'yi yakaladı. H.S. sorgusunda, esrar almak için hırsızlık yaptığını ve bunun ilk hırsızlığı olduğunu söyledi. H.S. ifadesinde şunları anlattı:
"Bir yıl önce soyadını bilmediğim Eyüp adlı bir amca bana tecavüz etti. Sonra da arkadaşlarına söyledi, onlar da benimle ilişkiye girdi. Bir yıl boyunca tam 60 kişi bana tecavüz etti ve kimseye söylememem konusunda da tehdit ettiler. Bana tecavüz edenlerden biri bana cep telefonu aldı. Esrar parası bulamadığım için o eve girdik."
Telefonuna mesaj geldi
Yakalandıktan sonra cep telefonuna 'Bebeğim, akşam seni lunaparka götüreyim mi? Bana haber ver aşkım, birazdan ararım seni' yazılı mesaj gönderen bisiklet tamircisi M.A., jandarmanın baskınıyla yakalandı. Ardından üç kişi daha gözaltına alındı. Jandarma şu ana kadar 17 kişinin ismini tespit etti.