13 yaşındaki komşu kızına işkence yaptı!

Komşusunun 13 yaşındaki kızını zorla kaçıran sabıkalı tecavüzcü, evde saatlerce işkence yaptı. Bayılan kıza tecavüz etmeye çalışan gözü dönmüş saldırgan eve yapılan baskınla yakalandı.


Ankara Keçiören’deki tüyler ürperten olay, 25 Temmuz’da yaşandı. 2003’te “küçük yaşta çocuğa tecavüz” suçundan 4 yıl hapis cezası alan ve 2007’de cezaevinden tahliye edilen işsiz Adem G., komşusunun 13 yaşındaki kızı Y.E.’yi kandırıp yanına çağırdı, ardından bıçak zoruyla evine aldı.

Acıdan bayıldı

Kızın el ve ayaklarını bağlayan saldırgan, direnmeye çalışan çocuğu yumrukladı ve vücudunun çeşitli bölgelerini bıçakla kesti. Çığlıklar atarak Adem G.’den kurtulmaya çalışan kız, acıdan bayıldı. Saldırgan, bir süre sonra kendine gelen kıza işkenceyi sürdürdü. Adem G., çığlıklarını kesmek için ağzını bantladığı kıza tecavüz etmeye kalkıştı. Bu sırada ayaklarındaki ipleri çözen Y.E., pencereye doğru koşarak, “İmdat” diye bağırdı. Çevredeki vatandaşlar, yardım isteyen kızın çığlıkları üzerine durumu polise bildirdi. Kısa sürede eve gelen polisler Adem G.’yi gözaltına alırken, yarı baygın haldeki kızı elleri ve ayakları bağlı halde buldu. Hastaneye kaldırılan, vücudunda kesik izleri, yüzünde morluklar ve birçok darp izi bulunan Y.E.’nin tecavüze uğramadığı belirlendi.G. tutuklandı.(Hürriyet)