15 yaşındaki S.G.'nin çamaşırından 38 paket eroin çıktı!

15 yaşındaki S.G.'nin çamaşırından 38 paket eroin çıktı!
15 yaşındaki S.G.'nin çamaşırından 38 paket eroin çıktı!
Konya'da 15 yaşındaki S.G.'nin iç çamaşırı ve eteğinden 38 paket eroin çıktı. S.G. ve dayısı 32 yaşındaki Ali Y. gözaltına alındı.

KONYA - Konya’da polis tarafından durdurulan otomobildeki 15 yaşındaki S.G.’nin iç çamaşırı ve eteğinden 38 paket eroin çıktı. S.G. ve 'Uyuşturucu satışı yapmak’ suçundan polis tarafından aranan yanındaki dayısı 32 yaşındaki Ali Y. gözaltına alındı.
Konya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi ekipleri dün merkez Karatay ilçesi Tatlıcak Mahallesi’nde devriye görevi yaparken, Ali Y. yönetimindeki otomobili durdurdu. Polis, sürücü Ali Y.’ye yöneldiği sırada yanında bulunan S.G. yere küçük kağıt parçaları attı. Ali Y. ve S.G. yerdeki kağıt parçaların "Bizim değil" demesine inanmayan polis yaptığı incelemede bunların içinde eroin olduğunu saptadı. Bunun üzerine otomobil ve Ali Y.’nin üstünde arama yapıldı. Genç kızın üst aramasının yapılması için olay yerine kadın polis çağırıldı. Kadın polis tarafından yapılan aramada S.G.’nin iç çamaşırı ve eteğinde satışa hazır 38 paket eroin ele geçirildi. S.G.’nin dayısı Ali Y.’nin uyuşturucu satışı yapmak’ suçundan arandığı belirlendi. Genç kıza dayısının kuryelik yaptırdığı öne sürülürken S.G. ve dayısı Ali Y., gözaltına alındı. (Tolga YANIK/DHA)