16 yaşındaki kıza dört günde dört tecavüz

Alman hükümetinin rehabilitasyon için Antalya'ya gönderdiği Alman genç kız J.B, bu merkezden kaçtığı dört gün boyunca dört kez tecavüze uğradı. Polislerin bir akaryakıt istasyonunda bulduğu J.B. koruma altına alındı.

ANTALYA - Alman hükümetinin rehabilitasyon için Antalya'ya gönderdiği Alman genç kız J.B, bu merkezden kaçtığı dört gün boyunca dört kez tecavüze uğradı. Polislerin bir akaryakıt istasyonunda bulduğu J.B. koruma altına alındı. Almanya'da ailesiyle sorunlar yaşayan J.B., bir buçuk yıl önce Alman hükümetince Antalya'daki anlaşmalı rehabilitasyon merkezi Bohem Uluslararası Özel Sağlık, Eğitim, Sosyal Hizmetler Merkezi'ne gönderildi.
J.B. bir hafta önce merkezden kaçtı. Merkez yetkilileri polise başvurdu. Genç kız, bu başvurudan dört gün sonra, perşembe günü bir akaryakıt istasyonunda bulundu. Çocuk Şubesi'nde ifadesi alınan genç kız, yaşadıklarını anlattı: "Kaçtıktan sonra tanımadığım bir kişiyle karşılaştım. Beni evine götürüp tecavüz etti. Sabah erken saatlerde bu evden kaçtım. Lara'da parkta otururken, öğretmen olduğunu söyleyen bir başka gençle tanıştım. Onun da bir pansiyonda tecavüzüne uğradım. Sabah pansiyondan kaçtım ve akşama kadar dolaştım. Akşam saatlerinde dolmuşla Lara'ya gittim. Son durakta dolmuş şoförü konuşmak istedi. Masadağı'na giderek dolmuşun içinde ilişkiye girdik. Geceyi evinde geçirdim. Sabahtan akşama kadar uyumuşum. Akşama doğru iki arkadaşı geldi. Biri kısa süre kalıp gitti. Sonra dolmuş şoförü ve arkadaşı benimle grup seks yaptı. Gece boyunca ilişkiye girdiler. Sonra ben evden kaçıp bir benzin istasyonuna sığındım. Burada beni polisler buldu." Tecavüz zanlıları S.K., S.K. ve C.G. yakalandı, K.Ç. aranıyor.