17 Aralık operasyonunun teknik takip fotoğrafları

17 Aralık operasyonunun teknik takip fotoğrafları
17 Aralık operasyonunun teknik takip fotoğrafları
17 Aralık operasyonuna ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında yapılan teknik takiplere ilişkin çok çarpıcı fotoğraflar ortaya çıktı.

Teknik takip sırasında çekilen fotoğrafların soruşturma dosyasının en önemli delili olduğu ileri sürüldü.

İçişleri Bakanı Güler'in oğlunun ofisinin çevresinde çekilen fotolar, 3 şüphelinin Güler'e 3 milyon dolar rüşvet verdiğinin delili olarak gösteriliyor. Bir başka foto karesinde Barış Güler ve Rıza Sarraf aynı karede görülüyor.

Bu kez büro Sarraf'ın bürosu. İçeriye çantasız giren Güler'in çıkışta taşıdığı çantada 800 bin dolar olduğu ileri sürüyor. (DHA)


  http://www.radikal.com.tr/116689211668923

  YORUMLAR
  (3 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  olmaya ki - genco940

  bu paralar maliyeye yurt dışından getirildiği deklare edilerek yüz para beş kuruş vergi karşılığında klor ile aklanmış olmasın. Serde bütçe hazırlanırken onay alınıyor, harcanırken kim kime dumduma. Sayıştay, Danıştay kağıt üzerinde. Kaldı ki İran'a ambargo konmuş ve sende bu ambargoda yer almışken, sözüm ona fırıldak çevirerek içerdeki bir yana dünyayı da keriz yerine koyarsan seni değil yerli basın dünya basın da tefe koyar çalarlar. Etme bulma dünyası.

  Kendini Allah Sanmak - user1107643

  Tayyip kendini iyicene Allah yerine koymaya baslamisti. Bak, diger bir Allah da sizi gözetliyor, santaj icin gün sayiyormus! ;)

  17 aralık operasyonu hk. - runekson

  AKP nin ve yandaşlarının yaptıkları hırsızlıklarla ilgili topluma bir çağrıda bulunulması elinde bilgi belge bulunan, kamu personeli sivil ve askeri personel bugüne kadar iktidar gücünden korkarak ifşa edemedikleri bilgi ve belgeleri oluşturulacak bir savcılar kuruluna bildirip ilgililer hakkında işlem yapılmasına olanak sağlamaları gerektiğini düşünüyoruz.ancak burada savcılar kurulunun sadece AKP güdümünde olmaması bütün partilerin aday savcılarının devrede olması ile oluşturulmasının gerekliliğini düşünüyoruz.