29 Ekim tatili kaç gün olacak? İşte resmi açıklama!

29 Ekim tatili kaç gün olacak? İşte resmi açıklama!
29 Ekim tatili kaç gün olacak? İşte resmi açıklama!
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı sebebiyle 4 gün tatil olacağı iddiası vatandaşları heyecanlandırdı. "29 Ekim tatili kaç gün olacak" sorusunun yanıtı merakla bekleniyor. Peki, karar açıklandı mı? 30 Ekim Cuma günü tatil mi? Okullar kaç gün tatil olacak? İşte resmi açıklama!

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı sebebiyle, 28 Ekim Çarşamba öğleden sonra okullar tatil olacak. Okulların açılışının ertelenmesi nedeniyle daha şimdiden okullarda sınav tarihleri gelmiş oldu. Öğrenciler Ekim ayının son haftasını sınavlar içerisinde geçirecek. Öğrencileri ise seçim tatilleri dinlendirecek. 

29 EKİM TATİLİ KAÇ GÜN OLACAK

29 Ekim'de Cumhuriyet Bayramı coşkusu yaşanacak. Tüm ülkede Cumhuriyet Bayramı etkinlikler ile kutlanacak. Bu günün tatil olması özellikle sınava hazırlanan 8.sınıflar için de ders çalışmak ve çalışmaya ara verip dinlenmek için büyük fırsat olacak.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın Perşembe gününe denk gelmesi nedeniyle 29 Ekim tatilinin kaç gün olacağı sorusu sosyal medyada en çok merak edilen konular arasında yer aldı.

30 EKİM CUMA GÜNÜ TATİL Mİ?
Başbakan Davutoğlu’nun 30 Ekim Cuma günü kamu çalışanlarının idari izinli sayılmaları ile ilgili genelgeyi imzaladığı belirtildi. 30 Ekim Cuma günü kamu çalışanları idari izinli sayılacak.


  ETİKETLER:

  Seçim

  ,

  Kamu

  ,

  Tatil

  ,

  Fırsat

  ,

  sosyal

  ,

  ders

  ,

  çarşamba

  ,

  perşembe