3 minibüs birbirine girdi: 8 ölü, 10 yaralı

D-100 karayolu İstanbul-Keşan yolunda 2'si panelvan 3 minibüsün karıştığı trafik kazasında ilk belirlemelere göre 8 kişi öldü, 10 kişi de yaralandı.


Yaralılar olay yerine gelen ambulanslarla Keşan Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Kaza sonrası İstanbul-Keşan yolu trafiğe kapandı. Ekiplerin çalışmaları sürüyor.

Edirne'nin Keşan İlçesi'nde meydana gelen zincirleme trafik kazasında ölü sayısının 8, yaralı sayısının ise 15 olduğu belirtildi. Kazada, Emrah Adalı, Ali Yalçınkaya, Derya Gökalp, Gülsüm Çekiç, Ünzile Yalçınkaya, Funda Delen ve Seval Keskin ile kimliği henüz tespit edilemeyen 1 kişi öldü.
Kazada yaralananların ise 59 M 5189 plakalı minibüste bulunan Serkan Magutay, Naciye Dalgıç, Ömer Yuvarlak, Ahmet Kılıçer, Necibe Korkmaz, İsa Tekneci, 34 ZZ 2462 plakalı minibüsteki Emre Gökalp, Baver Gökalp, Semiha Gökalp, Hanım Gökalp ve 34 EY 372 plakalı minibüste bulunan Engin Yalçınkaya, Gülcan Yalçınkaya, Bülent Keskin, Oğuzhan Keskin ve Ayça Keskin'in tedavilerine hastanelerde devam ediliyor.