3'üncü köprüden inip AVM'ye çıktı!

3'üncü köprüden inip AVM'ye çıktı!
3'üncü köprüden inip AVM'ye çıktı!

Pavel Smirnov (solda) ve arkadaşı Haluk Yavuz AVM tepesinde bu pozu verdi.

3'üncü köprü inşaatına gizlice girerek, 350 metre yükseklikte selfie çeken macera tutkunu Pavel Smirnov bu kez de arkadaşı Haluk Yavuz'la birlikte bir AVM'nin 156 metrelik çatısına tırmandı.

RADİKAL - 3’üncü köprü inşaatına gizlice girerek selfie çeken Pavel Smirnov, arkadaşı Haluk Yavuz’la birlikte bir AVM’nin 156 metrelik çatısına tırmandı.

Hürriyet gazetesinden Eyüp Serbest'in haberine göre, iki maceracı, geçen hafta Kadıköy’deki Akasya AVM’ye müşteri gibi girdi. Yanlarında cep telefonlarından başka bir şey olmadığı için güvenliğin dikkatini çekmeyen ikili, gizlice kuleye tırmandı. AVM’nin çatısına kaplanan konstrüksüyon üzerinde herhangi bir önlem almadan yürüyen ikili, bu arada gelen telefonlara da cevap vermeyi ihmal etmediler. Çıplak elle ve herhangi bir emniyet almadan tırmandıkları çatının en yüksek noktasına ulaşan gençler, 156 metre aşağıdaki görüntüyü arkalarına alıp selfie’lerini çekti. Sonra da geldikleri yoldan inerek güvenlik görevlilerine yakalanmadan binayı terk ettiler. 
Pavel Smirnov, AVM’nin çatısında çektiği fotoğraf ve videoları sosyal medya üzerinden paylaştı.

‘YUKARIDA OLMAK GÜZEL’

Pavel Smirnov, “Yüksekte olmak, korkuya hâkim olmak güzel bir duygu. Dünyada bu çok yaygın. Spor olarak yapılıyor. Amacımız bizlerin de bir şeyler yapabildiğini göstermek” dedi. (Hürriyet)