4 çocuklu gelinini alnından vurdu

4 çocuklu gelinini alnından vurdu
4 çocuklu gelinini alnından vurdu
Batman'da bir adam, 4 çocuk annesi olan gelinini, çalıştığı hastaneye giderek alnından vurdu. Ağır yaralı olan genç kadının durumu ağır. Saldırgan ise kayıplara karıştı.

BATMAN – Batman’da yaşayan ve psikolojik tedavi gördüğü belirtilen 49 yaşındaki Sait İlik, Bölge Devlet Hastanesi'nde otomasyon elemanı olarak çalışan 4 çocuk annesi gelini Sabahat İlik'i alnından sıktığı tek kurşunla vurdu. Ağır yaralanan kadın , ameliyata alınırken, katil zanlısı Sait İlik, kayıplara karıştı.

Batman Bölge Devlet Hastanesi'nde yaklaşık 3.5 yıldan beri otomasyon görevlisi olarak çalışan 4 çocuk annesi Sabahat İlik, bugün kayınpederi Sait İlik'in silahlı saldırısı sonucu ağır yaralandı. Sabah saatlerinde hastaneye gelen Sait İlik, kısa süre konuştuğu gelini Sabahat İlik'e, tabanca ile bir el ateş etti. Alnından vurulan İlik, kanlar içerisinde yere yığılırken, Sait İlik, tabancasını beline koyduktan sonra hastaneden kaçtı. Ağır yaralanan Sabahat İlik, hemen ameliyata alınırken, kaçarak kayıplara karışan Sait İlik'in yakalanması için polis geniş çaplı çalışma başlattı.

Müteahhit elemanı olarak hastanede otomasyon görevlisi olarak çalışan Sabahat İlik'in, kayınpederi tarafından neden vurulduğu henüz belirlenemedi. Bölge Devlet Hastanesi Yöneticisi Dr. Adnan Tuna, "Olay saat 08.50'de meydana geldi. Mobese görüntüleri polise teslim edildi. Vurulan kadın personel, yaklaşık 3.5 yıldan beri hastanede görev yapıyordu. Saldırı sonrası hemen ameliyata alınan Sabahat İlik'in durumu ciddiyetini koruyor" dedi.

Polisin aradığı zanlı, Sait İlik'in ailevi sebeplerden dolayı psikolojik tedavi gördüğü öğrenildi. Kaçarak kayıplara karışan Sait İlik'in yakalanması için başlatılan aramalar sürerken, olayla ilgili başlatılan savcılık soruşturması da devam ediyor.


DHA


  ETİKETLER:

  Batman

  ,

  Sabah

  ,

  Bugün

  ,

  Çocuk

  ,

  Kadın

  ,

  personel

  ,

  saldırı

  ,

  katil