40 AKP'li vekilin seks kasedi mi var?

40 AKP'li vekilin seks kasedi mi var?
40 AKP'li vekilin seks kasedi mi var?
Akit gazetesi yazarı Abdurrahman Dilipak, köşe yazısında seks kasedi bulunan 40 kadar AK Partili milletvekiline şantaj yapılarak hükümetin düşürülmeye çalışılacağını iddia etti

Akit gazetesi yazarı, AKP ’ye yakınlığıyla bilinen Abdurrahman Dilipak bugünkü köşesinde çok çarpıcı iddialarda bulundu. Dilipak AKP’den 40 kadar milletvekilinin kaseti olduğunu ileri sürdü.
İşte Dilipak’ın yazısından çarpıcı bölümler:
“(…) Bu macera cemaatin sonu olur.. Göreceksiniz iktidar bu işten güçlenerek çıkar.
Kendi içindeki bir takım yiyici, ahlaksızlara karşı da parti bir arınma hamlesi yapar.. Bana kalırsa bir musibet, bin nasihatten daha iyidir.. Belirledikleri adayları bile, bu olaydan sonra bir daha gözden geçirip, uçkuruna, kesesine düşkün, makam hırsı ile çevresini kırım geçiren bir takım adamları aday listesinden ayıklasa ne iyi eder.. Koca bir dava, üç beş geri zekalının para makam ve kadın ihtirasına kurban edilemez! Unutmamak gerekir ki, çınar ağacının işini bitiren yumuşakça bir kurtçuktur.. (…)
Bu köşenin okurları, bu senaryoları 6 ay önce, 2 ay önce de okumuşlardı..
Planda 50 kadar milletvekilini istifa ettirip, arkasından 40 kadar hakkında kaset bulunan milletvekilini şantajla kendi yanlarına alarak, AK Parti ’yi iktidardan düşürüp, kendi aralarında bir CHP , MHP , yeni oluşum hükümeti kurup, yerel seçimleri erteleyip, Cumhurbaşkanı seçimi ile birlikte belediye ve milletvekili seçimlerini birlikte yaparak AK Parti’yi bitirme planı da masaya konmuştu.
(…) Türkiye uluslararası bir komplo ile karşı karşıya.. Bu işin içinde herkes var..

YAZININ TAMAMI İÇİN TIKLAYIN


  http://www.radikal.com.tr/1167040116704023

  YORUMLAR
  (23 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  gundi ghandi - biyorumlukcan

  Abartma istersen, Toktamis Ates'le program yapiyordu bu zat-i muhterem, ulkenin akli cikmis, herkes birbirini bogazlarken. Hic simdi gordugunuz gibi bir insan degildi. Sonradan meydan bos kalinca basimiza ultra-mumin oldu. Hangi zindanda gecmis hayati onu da bir aydinlatirsan, ogrenmis olalim.

  dili ve kalbi pak - gundi ghandi

  Dilipak'ı tanımadan yorum yapanlar var. hatta iktidar nimetlerinden yararlandığını iddia edecek kadar saçmalayanlar var. hayatı zindan, mahkeme ve sistemle mücadele ederek geçmiş bir insanı önce tanıyın sonra konuşun.

  .... - rapala

  hukumetten memnun olmayan ya ergenekoncu ya ulusalci ya faiz lobisi ya demokrasi dusmani ya savas yanlisi ya alevi ya kemalist vb vb bu yuzden akp yi yipratma pesinde????? yok efendi oyle degil!! devlete cokmus, sarmis ele gecirmis bir cikar amacli bir cete var!!!! PATLAYAN yolsuzluklarin bile uzerine GIDEMIYORSUNUZ hedef saptirma,sulandirma,pesindesiniz cunku hepinizin sirtinda gemicik, market zinciri, haksiz devlet ihalesi ,hukuksuz imar planlari,hak edilmemis devlet tesvikleri,usulsuz krediler, hak edenlerden calinmis ehli olmadiginiz makamlar var....paniklemeniz sebebi HESAP VEREMEME KORKUSU.....

  komplo - aganta burina

  Bu ülke aklıyla dalga geçmektir. Görüntüler, dinleme kayıtları, olayın üstüne emniyet operasyonları ortada. Ne komplosu ki? Tıkır tıkır parasını kazanan uluslararası sermaye mi yaptı bunu? Hepsi kaçacak yer arıyor şimdi. mızrağın çuvala sığmadığı bir noktada hala mazeret aranıyorsa ancak ortaklık vardır. bu olay siyaset üstü, anlaşılamadı mı hala?

  yolsuzluk yapanı partiden atsalar AKP de yönetici kalmaz. - çıkarsız

  bu ne orantılı zeka durumu. yolsuzlukla ilişkilendirmek için AKP parti meclisi kararı mı bulalım. deniz feneri davasını ört, sayıştay'ın raporlarını sansürle, ihale yasalarını değiştir, irili ufaklı yüzlerce iddiayı soruşturmasız kapat, hala yolsuzluk kişisel de. uzaylılar mı yapacak, tabiki AKP den kişiler yapacak. Topbaş, Gökçek iddiaları bile ayyuka çıktı, soruşturma bekliyor.

  insanın başına, - guvent

  gelecekleri önceden bilmesi nekadar acı verici...

  Milletvekili (de)Ithal edelim! - Turk

  ben; bu aciklamadan, AKP'den 40 milletvekilinin seks kasedinin oldugunu -pesin pesin- kabul ediyoruz, anladim. Kimsenin seks hayatina bir sey dedigim yok. Yok da; bu kirk kusur milletvekili adayi; Basbakan genclerin ozel yasami ile ilgili atip-tutarken nerdeydiler? Hic mi; iki laf etmek,biraz yuz burusturmak veya takma isimle -genclerin haklarini savunan- yorum yapmak... ihtiyaci duymadilar? *** Maasallah; ithal ettigimiz is adamlari ile epeyce yol almis durumdayiz. Birisi yolsuzlugun, oburu Savarona alemlerinin krali. (Reza Sarraf - Tevfik Arif) *** Oldu olacak, Milletvekillerini de ithal edelim. Boyle kaset, maset problemi ciktiginda da onlara havale ederiz!