5 gündür kayıp olan Gözde'den iyi haber

5 gündür kayıp olan Gözde'den iyi haber
5 gündür kayıp olan Gözde'den iyi haber
Didim ilçesinde okula gitmek için evinden ayrılan ancak 5 gündür kendisinden haber alınamayan Gözde Önal, arkadaşının evinde bulunarak ailesine teslim edildi

RADİKAL - Didim ilçesinde okula gideceğini söyleyerek evinden çıkan ancak 5 gündür kendisinden haber alınamayan 19 yaşındaki Gözde Önal, Didim’de bir kız arkadaşının evinde bulundu.

Alınan bilgiye göre, ailesinin kayıp başvurusu üzerine soruşturma yürüten Didim İlçe Emniyet Müdürlüğü, önce kayıp kızın arkadaşlarından aldığı bilgileri değerlendirdi. Daha sonra ilçedeki mobese kameralarının kaydını izleyen ekipler, Önal’ın en son gittiği evi tesbit etti. Önal’ın bir kız arkadaşına ait olduğu öğrenilen eve operasyon yapan ekipler genç kızı alarak ailesine teslim etti.
Gözde Önal’ın babası Sebahattin Önal, kayıp olan kızlarının sağ salim bulunmasından dolayı mutlu olduklarını belirtti.Önal, ailece büyük sevinç yaşadıklarını, başta emniyet teşkilatı olmak üzere kendilerine yardım edenlere teşekkür etti.

Didimli Gözde'den 5 gündür haber yok


Didim Mesleki Eğitim Merkezi’nde eğitim gören Gözde Önal, geçen çarşamba günü okula gideceğini söyleyerek evinden ayrılmış, akşam eve dönmemesi ve kendisine ulaşılamaması üzerine ailesi, Didim İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne kızlarının kayıp olduğunu bildirmişti.

Akhisar'da yakılmış kadın cinayeti gizemini koruyor

Binler Özgecan için yürüdü

Özgecan için etekli eylem


AA