5 gündür kayıp olan Gözde'den iyi haber

5 gündür kayıp olan Gözde'den iyi haber
5 gündür kayıp olan Gözde'den iyi haber
Didim ilçesinde okula gitmek için evinden ayrılan ancak 5 gündür kendisinden haber alınamayan Gözde Önal, arkadaşının evinde bulunarak ailesine teslim edildi

RADİKAL - Didim ilçesinde okula gideceğini söyleyerek evinden çıkan ancak 5 gündür kendisinden haber alınamayan 19 yaşındaki Gözde Önal, Didim’de bir kız arkadaşının evinde bulundu.

Alınan bilgiye göre, ailesinin kayıp başvurusu üzerine soruşturma yürüten Didim İlçe Emniyet Müdürlüğü, önce kayıp kızın arkadaşlarından aldığı bilgileri değerlendirdi. Daha sonra ilçedeki mobese kameralarının kaydını izleyen ekipler, Önal’ın en son gittiği evi tesbit etti. Önal’ın bir kız arkadaşına ait olduğu öğrenilen eve operasyon yapan ekipler genç kızı alarak ailesine teslim etti.
Gözde Önal’ın babası Sebahattin Önal, kayıp olan kızlarının sağ salim bulunmasından dolayı mutlu olduklarını belirtti.Önal, ailece büyük sevinç yaşadıklarını, başta emniyet teşkilatı olmak üzere kendilerine yardım edenlere teşekkür etti.

Didimli Gözde'den 5 gündür haber yok


Didim Mesleki Eğitim Merkezi’nde eğitim gören Gözde Önal, geçen çarşamba günü okula gideceğini söyleyerek evinden ayrılmış, akşam eve dönmemesi ve kendisine ulaşılamaması üzerine ailesi, Didim İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne kızlarının kayıp olduğunu bildirmişti.

Akhisar'da yakılmış kadın cinayeti gizemini koruyor

Binler Özgecan için yürüdü

Özgecan için etekli eylem


AA


  http://www.radikal.com.tr/129957512995753

  YORUMLAR
  (3 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  İlginç - user969881

  Anlamadığım durum kişi 19 yaşında ve reşit sayılmıyor mu? O halde arkadaşının evinde bulunup kendi isteği dışında mı ailesine teslim ediliyor? Bulundu derken baygın halde mi ?...

  Reşit - Dpd06

  19 yaşındaki reşit bir bireyi polis ne hakla yakalayıp ailesine teslim ediyor? Bu kızın evden kaçma sebebi var belli ki, bunlar araştırılmış mı?

  tabi alternatiflerden iyi bir haber ama... - keryil

  haber metninden cikan enteresan sey su ki 19 yasindaki resit bir kadin evden kacmis, polis ise resit bir kadini zorla ailesine "teslim etmis" cunku oy verip ulke kaderini tayin edebilecek yastaki bu kadinin kendi kaderini tayin edebilecegi gercegiyle ilgilenmiyoruz herhalde. yok kadini bulmuslar, kadin da "doneyim madem" demisse de kimse kimseyi kimseye teslim etmemis, haberinizin diline dikkat edin.