5. Rus turist de öldü

5. Rus turist de öldü
5. Rus turist de öldü
Muğla'nın Bodrum İlçesi'nden alkol zehirlenmesi teşhisiyle Akdeniz Üniversitesi (AÜ) Hastanesi'ne sevk edilen 14 rehberden tedavisi süren 22 yaşındaki Viktoria Nıkoloeva'nın beyin ölümü gerçekleşti.

Ömer ERDEM

Bodrum’da Rus rehberin tekne turunun ardından yaşanan alkol zehirlenmesi ardından 13’ü Rus 1’i Türk rehber 14 kişi, Antalya ’daki Akdeniz Üniversitesi Hastanesi’ne gönderilmişti. Antalya’ya gelen hastalardan 10’u taburcu edilmiş, 28 yaşındaki Maria Shalyapına ve 22 yaşındaki Zalyaeva Auılıa yaşamını yitirmişti. Hastanede tedavisi süren 2 kişiden Alina Shangalaeva da bir süre önce taburcu edilmişti.

Yoğun bakımda yaşam savaşı veren Viktoria Nıkoloeva’nın ise dün akşam saatlerinde beyin ölümü gerçekleşti. Rus rehberin durumuyla ilgili dün akşam toplanan kurul, belin ölümünün gerçekleştiği kararını açıkladı. Doktorlar, halen makineye bağlı yaşatılan Nıkoloeva’nın organlarının bağışlanması için ailesiyle görüşüyor. (DHA)


  http://www.radikal.com.tr/1053573105357310

  YORUMLAR
  (10 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  KİTLESEL KIYIM SUÇU - HARAYDIN

  Kitlesel kıyım suçu soykırım gibi suç olmalıdır.Ne demek rastgele kimin içeceği belli olmayan içkinin içine öldürücü kimyasal madde koyup piyasaya sürmek bu kitlesel kıyım suçudur ve ölünceye kadar hücre hapsi olmalı cezası.Adam rastgele molotoflo çevreyi ateşe veriyor imam hatipli öğrenci yanmış genç bir kız yanmış çocuk yanmış umurunda değil yada topluluk içine rastgele areş açıyor insanların olduğu yere bomba koyuyor tesadüfen kimse ölmese bile kitlesel kıyım suçu sayılarak ömür boyu hücre hapsi olmalı aksi halde insanlığın ayakta kalması imkansızdır.

  Ters Taraf. - Clear

  Hayret bir şey.Lafı normal dışı taraftan yani ters taraftan anlamak diye buna derim.Yahu ne alaka? Alkol başınıza mı vurdu gene? Ah editör ah.Hani şu internette cevap hakkı yerine -bana laf olsun torba dolsun diye sataşan- bazı yorumculara resim göndermeyle ilgili yorumumu yayınlamamışsın.Halbuki tam sırası ah! Heh heh heh.

  Turizme çekidüzen. - bipedfive

  Turizm Bakanlığının otellere gemilere belediyelere kısacası turizmden nemalanan herkesi hizaya sokması şart. Yoksa 5-10 yıl içinde turizm filan kalmayacak. Denizi kirletenlere betonlaşmalara gencecik turist rehberlerini öldürenlere Devletin o soğuk yüzünü enselerinde hissetirmeli. Marmaristeki o tursit tacizlerine bir Allahın kulu engel olamuyor. Ayskrimİce-cream lafını 100 metrede 50 kere duyuyorsunuz.İnsan sakince dolaşamıyor o bölgelerde.

  Vahset - mataman

  Bu kadar alcakca bir seyi bir insan nasil yapar anlamakta zorluk cekiyorum. Bunlar insanlari öldüreceklerini bile bile bu sahte ickileri pazara sürmeleri an agir cezayi hak ediyor

  ÖYLE YOBAZ BİR ÜLKEYİZ Kİ - Hevwelatî

  Şimdi bu ölümlere gülen keyiflenen insanlarımız yani dindarlarımız yani aslında yobazlarımız var.Oysa bu olayın ülke için türizme vurulan en büyük darbe olduğunu bilmezler bilselerde işlerine gelmez.Çünkü onlar karanlıkta yaşıyorlar onlar aydınlığın ne olduğunu bilmezler.Ve ben içki içmediğim halde namazda kılmam.sigara içmediğim gibi dindarda değilimgece hayatım hiçbir kötü huyum olmadığı halde kendimi bir dinede bağlı görmem.ancak bütün inancım insana doğaya ve canlıyadır.İnsanlarımız aç kalmasın doğamız tahrip edilmesin komşumuz huzur içinde olsun bu yeter bana.

  Her Icki Icenin Ölmesini Dilemek - ciftestandartciradikal

  Yorumculardan adini bile vermeye gerek duymadigim bir tanesi diyor ki Icene zarari var. Demek ki bu adamin cocuklari icki icse ölmelerini dileyecek! Bir de utanmadan rahmet dilemis! Peygamber ya kendileri!

  Bazı arkadaşlar - eylemturan

  Devletin sorumluluk kısmını pas geçip alakasız bir şekilde sorunu içki içilmesinde görmüşlerdenetim nerde ? herşeyden öte bu ülkede yıllardır içki içilirdi böyle vakalar olmazdı alkollü içecekler üzerindeki vergileri devasa boyutta artırıp insanları kaçak içki yappmaya adeta itmek bunu teşvik etmek bu ölümlerde en büyük pay bu icraatları hayata geçirenlerdir