8.5 aylık hamile eşe sokakta dayak!

8.5 aylık hamile eşe sokakta dayak!
8.5 aylık hamile eşe sokakta dayak!
8.5 aylık hamile Bircan Bakır, kendisine hırsızlık yaptırmak isteyen kocasını reddettiği için sokak ortasında dayak yediğini söyleyerek polise başvurdu.

ÇORLU - Tekirdağ’ın Çorlu İlçesi’nde 8,5 aylık hamile 21 yaşındaki Bircan Bakır, aynı yaştaki eşi Ahmet Bakır’ın kendisini dövdüğünü söyleyerek polise şikayette bulundu. Vücudunun çeşitli yerlerinde morluklar oluşan Bakır, hırsızlıktan sabıkalı eşinin kendisinden hırsızlık yapmasını istediğini, yapmayınca şiddet uyguladığını söyledi. Polis, dayakçı kocayı aramaya başladı.
Olay, Hıdırağa Mahallesi Hıdırağa sokak üzerinde meydana geldi. 3 yıl önce evlenen ve bu evlilikten 1 çocukları olan Bakır çifti, yolda yürürken tartışmaya başladı. İddiaya göre işsiz olan Ahmet Bakır, 8,5 aylık hamile eşini sokak ortasında dövdü ve olay yerinden uzaklaştı. Ardından Bircan Bakır önce babasının yanına, sonra da polis merkezine giderek eşinden şikayetçi oldu. 

’HIRSIZLIĞA ZORLADI, KABUL ETMEYİNCE DÖVDÜ’

 Eşinin, kendisini hırsızlık yapmaya zorladığını söyleyen Bircan Bakır ifadesinde şunları anlattı, "Ben kabul etmedim. Ardından tartışma çıktı ve beni dövdü. Ben 25 gün sonra ikinci çocuğumu dünyaya getireceğim. Olay günü yüzüme vurdu, ayaklarıma vurdu, yere yatırıp beni bir süre sürükledi. Ben eşimden davacı ve şikayetçiyim. Beni arayıp tehdit ediyor. Benim can güvenliğim yok. Bu olaylar sadece hırsızlık yapmadığım için başıma geldi. Polisi aradım, polis de benimle ilgilenmedi. Doktor da olay günü bana 5 gün iş göremez raporu verdi. Başımıza bişey gelmesinden korkuyorum." Polis, kayıp olan Ahmet Bakır’ı arama çalışmalarını sürdürüyor. (Mehmet YİRUN- Ruhan YALÇIN/DHA)


  ETİKETLER:

  şiddet

  ,

  hamile

  ,

  Kayıp

  ,

  Doktor

  ,