AA Genel Müdürü'nden takipçisine hakaret: Hain, haysiyetsiz!

AA Genel Müdürü'nden takipçisine hakaret: Hain, haysiyetsiz!
AA Genel Müdürü'nden takipçisine hakaret: Hain, haysiyetsiz!
Anadolu Ajansı Genel Müdürü Kemal Öztürk, Twitter'daki mesajlarına tepki gösteren bir takipçisine 'Hainlere ve haysiyetsizlere yanıt yazmayız' diyerek hakaret etti.

Radikal.com.tr – Anadolu Ajansı Genel Müdürü Kemal Öztürk, Mısır Ordusunun Muhammed Mursi taraftarlarına yönelik müdahalesini Twitter 'da eleştirdi. Öztürk attığı bir twitte Mısır ordusunun Mursi taraftarlarını ‘terörist gibi göstermeye çalıştığını’, bu nedenle göstericilerin çadırlarında silah ve mermi bulunduğu yönünde mizansen yapıldığını yazdı. Bir takipçisi ise bu durumu eleştirince Öztürk, "Hainlere ve haysiyetsizlere cevap yazmayız" yanıtını verdi. Takipçisiyle arasındaki sert diyaloğu bir süre daha sürdüren Öztürk, "Cesaretin varsa mahkemeye gidersin" gibi ifadeler de kullandı... 

İşte o diyalog:


  http://www.radikal.com.tr/114612811461286

  YORUMLAR
  (6 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  siyasetçimisin - kaşınan adam

  Sen siyasetçimi yoksa bir kurum yöneticismisin?Oturduğun bir kamu kuruluşu koltuğudur.Orada siyasi görüşlerini bir yana bırakıp işini yapman lazım.Her ne kadar AKP seni oraya getirmiş olsada hiç kimsenin siyasi görüşlerini savunma hakkını, oturduğun kamu malı koltuk sana vermez.

  Kemal Öztürk - X120

  Ben hain ve haysiyetsiz değilim Kemal Öztürk, bana cevap verir misiniz? Hakkında, kiraladığı ofise 1 milyon dolar harcadığına, iki yılda beş kez ofis yenilediğine, çifter çifter makam otoları sahibi olduğuna, arkadaşıyla şirket kurup bu şirkete ihalesiz iş yaptırdığına ilişkin iddialar olan Genel Müdür siz değil miydiniz?

  Genel Müdür.. - Düzgün Baba

  Devletin bir kurumunun başındaki insana yakışmayan sözler..Veya hükümetin borazanı olmuş bir haber kanalının genel müdürüne yakışan sözler..

  uçaksavar - nilgunm

  o da bi şey mi? bizim çapulcuların çadırlarında uçaksavar mermisi buldu destanyazar polis. ama o gerçektir tabi yüzde yüz. değil mi sayın müdür?

  Adalet iktidar ilişkisi - nejata

  Bu ülkede Adalet Bakanlığı varsa bu adamı mahkeme önüne çıkarır ....

  AA! Müdür... - makul

  BU AA müdürü ve bilumum yandaş medya kulları da Gezi protestolarını itibarsızlaştırmak için eylemlere katılanları terörist ilan etmemişler miydi ve hala etmiyorlar mı? Bu hamuru çifte standard ile yoğrulmuşların korkusu Amerikan desteğini kaybetmek üzere olduklarını ta Mısır üzerinden görmüş olmaktan kaynaklanıyor olabilir mi?