AA yöneticisi palalıları savundu!

AA yöneticisi palalıları savundu!
AA yöneticisi palalıları savundu!
Anadolu Ajansı (AA) İstanbul Bölge yöneticisi Mustafa Ekici Talimhane'de pala ve sopalarla eylemcilere saldıran kişileri savundu.

Ekici şu tweetleri attı:

 


  http://www.radikal.com.tr/1140750114075011

  YORUMLAR
  (11 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  sadece esnafmı - kaşınan adam

  Cehalet okul bitirmekle yenilmiyor demekki. Peki beyefendi bu halk sadece esnaflardanmı ibaret?Yaşam tarzına müdahale edilen,her konuda dayatmalara maruz kalan, doğuracağı çocuk sayısına dahi müdahale edilen ,kürtaj yaptırıp yatırmayacağına karar verilen,en ufak protestoda dayakla durdurulan,eğitimde dayatmalara maruz kalan,yurdun her karış toprağı üzerinde babasının malı gibi tasarruf etme etme yetkisini kendinde görenler tarafından söz hakkı tanınmayan insanlar bu ülkenin halkı değilmi?

  ifade ne yavan ama - Dopchik

  Ya bu adama bu ifadeyi polisin yazdırdığı ne belli yaa "kendimi kaybettim" ee başka "şeyy bi de para kaybettim" ee sonra "sonra dedim alayım palayı döveyim hatunu" tama gülüm tamam canım sen sakinleş otur iki dakka biz bi polis teşkilatını lağvedip gelecez sonra seni de tıkacak bi delik buluruz elbet tepki öyle verilmez böyle verilir diye!!

  Al sana bir kaya dedikleri bu olsa gerek... - citizen

  Yani elinde pala ile parasını ödemeden dükkandan kaçan müşterileri mi kovalıyormuş o adam. Esnaf çıldırabilir ama vatandaştan sizlerin bu halinizi görünce çıldırıyor.

  Ben de okudum, - nitemtran

  yazıda bir tespit var ki katılmayabilirsiniz. Ama hiçbir şekilde palalıları savunmuyor.Hem palalıyla, molotoflunun arasında ne fark var?

  Abdestli Fasizm - abrapan

  Bunlarin mantigina gore maddi kayip adina insan canina kast etmek mubah. Kendilerine maneviyatci diyenlerin boyasi biraz dokulunce hemen altindan vahsi kapitalizm boyle tabak gibi meydana cikiyor. Ihsan Eliacik size az bile demis, bunun adi kapitalizme abdest aldirmak degil, alanen fasizme namaz kidlirmak.

  bunlar kendi kuyularını kazıyorlar. - demlicay2011

  bu kadarını beklemiyordum. ringonun ahırına döndük sonunda eminyetin sayesinde. her zaman haklı çıkmaz zorundamıyım. fes edilmesi gerektiğini söylemiştim. acınacak haldeler vallahide billahide. su testisi su yolunda kırılır diye ataözümüz var bizim.

  ekici'ye acil yüksek dozda ayran verilsin - fısıltı

  ekici'nin mantıksız söyleminden hareket edersek biz de elimize bir şeyler alıp hükümeti kovalamalıyız o vakit.hükümet bizi çıldırttı bir ayı aşkın süredir kimimizi okulundan, kimimizi işinden etti hatta etmeye devam ediyor diye