ABD bayrağı yarıya inidirildi

ABD bayrağı yarıya inidirildi
ABD bayrağı yarıya inidirildi
Paris Caddesi üzerindeki ABD'nin Ankara Büyükelçiliği girişinde üzerindeki bombayı patlatan saldırgan ile güvenlik görevlisi Mustafa Akarsu'nun öldüğü saldırı sonrası büyükelçiliğin önündeki ve bahçesindeki ABD bayrakları yarıya indirildi.

ABD 'nin Ankara Büyükelçiliği girişindeki patlamanın ardından bölgede alınan geniş güvenlik önlemleri sürdürülüyor. Bölgede ikamet eden vatandaşlar, polis nezaretinde konutlarına gidip geliyor. Büyükelçilik binası önünde tam donanımlı bir ambulans bekletiliyor. Büyükşehir belediyesi ekipleri de bölgedeki temizlik çalışmalarını sürdürüyor. (aa)


  ETİKETLER:

  ABD

  ,

  Ankara

  ,

  güvenlik

  ,

  Büyükşehir

  http://www.radikal.com.tr/111964611196461

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  ABD bayrağı yarıya indirildi hk. - fgemak

  ABD nin dünyada yürüttüğü saldırgan dış politika anlayışına tepki olarak bu tür saldırılar görülmeye başladı önce libyada şimdi Türkiyede bakalım sıra şimdi hangi ülkede,eğer ABD nin özgür ülkelerin iç işlerine karışılarak haritalar çızılmesi sınırların yeniden tespiti gibi dünya toplumlarının kabul edemeyeceği işlere devam ederlerse,bu projeleri de hayata geçirmek için bu ülkelerde siyaset medya parasal ve silah gücü dahil her türlü gücü kullanarak insanların içlerine sindiremedikleri uygulamalara devam ederlerse hiç bir bir güvenlik önlemi ABD nin bu ülkelerdeki personelini korumaya muktedir olamayacaklarını düşünüyoruz.