ABD Büyükelçiliği'nden 'kayyum' açıklaması

ABD Büyükelçiliği'nden 'kayyum' açıklaması
ABD Büyükelçiliği'nden 'kayyum' açıklaması
İpek Grubu'na kayyum atanması kararının ABD Ankara Büyükelçiliği'nin resmi twitter hesabından yapılan açıklamada, "ABD, evrensel birer hak olan basın ve ifade özgürlüğünün sağlıklı, demokratik toplumlar için vazgeçilmezliğine güçlü şekilde inanmaktadır. Vatandaşların erişebildiği bakış açılarının çeşitliliğinin özellikle de bir seçimden önce azalması, kaygı verici bir durumdur" denildi.

RADİKAL - İpek Medya Grubu'na kayyum atanması kararının  ABD Ankara Büyükelçiliği'nin resmi Twitter hesabından yapılan açıklamada, "ABD, evrensel birer hak olan basın ve ifade özgürlüğünün sağlıklı, demokratik toplumlar için vazgeçilmezliğine güçlü şekilde inanmaktadır. Vatandaşların erişebildiği bakış açılarının çeşitliliğinin özellikle de bir seçimden önce azalması, kaygı verici bir durumdur" denildi. (ANKARA/DHA)


Koza'ya kayyum havuz medyasından

Akın İpek: Tüm hesaplarımızın uluslararası denetim kurullarından onaylanmış sonuçları var, bu bir el koymadır

'Yargının işi yayın şirketi yönetmek değil'

'Yargının işi yayın şirketi yönetmek değil'


  http://www.radikal.com.tr/146040514604051

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  KAYYUM NE İŞE YARAR? - ARAGORA

  Kayyum kimdir ? Buna kimse kafa yormadan konuşup duruyor..Eğer dürüst insanlardan seçilmişlerse ,Kayyumun faydası olur zararı olamaz..Kayyum ;şirketi satamaz,kötü duruma düşüremez.Borca sokamaz..İflas ettiremez..Büyük sorumlulukları vardır..Ancak;Kayyum;şirket hesaplarını inceler ve usulsüzlüklerin araştırılmasına yardımcı olur..Öte yandan çok büyük sorumluluk da ;Şirketin Kayyumdan dolayı zarara uğramamasıdır..Eğer bu olursa,şirketin her tür tazminat hakkı mahfuzdur..O kadar basit bir şey değildir..Eğer hesaplarda bir sorun yoksa çekinecek hiç bir şey yoktur..Patron da zaten öyle diyordu...