Abdülkadir Selvi'nin sözleri Aykut Erdoğdu'yu kızdırdı

Abdülkadir Selvi'nin sözleri Aykut Erdoğdu'yu kızdırdı
Abdülkadir Selvi'nin sözleri Aykut Erdoğdu'yu kızdırdı
CNN Türk'teki 'Tarafsız Bölge' programında CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu ile Yeni Şafak Gazetesi Ankara Temsilcisi Abdülkadir Selvi arasında tartışma yaşandı. Selvi'nin Erdoğdu için sarf ettiği sözler CHP'li vekili kızdırdı.

RADİKAL - CNN Türk'te Ahmet Hakan'ın sunduğu 'Tarafsız Bölge' programında tartışma konusu CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu 'nun 'İç güvenlik paketi' ile ilgili yaptığı açıklamaydı.

Progamda CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu ile Yeni Şafak Gazetesi Ankara Temsilcisi Abdülkadir Selvi arasında sert tartışma yaşandı. Selvi'nin Erdoğdu için sarf ettiği sözler CHP'li vekili kızdırdı.


  http://www.radikal.com.tr/129163912916393

  YORUMLAR
  (3 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  akp'li gazeteci özgüveni - g261980

  sayın milletvekili gayet güzel konuşmuş bence buna diyecek cevabı olmayan akp'li gazeteciler artık nerden saldırsak bilemeyerek senli benli gayet yakışıksız cümlelerle bir antitez oluşturmaya çalışıyorlar ama olmuyor basit ve bayağı ne yazık ki,üstelik türbanın çarşafın arkasında saklanan kim biz onu da çok iyi biliriz

  Halkın Önünde Tartışmayı Beceremeyenler - Sebodil

  Yanlış,yetersiz,verimsiz,anlamadan ezberleten ve taklit ettiren öğretim sisteminin ekrana yansımalarını beğenerek seyreden var mı? Bu tabloların değişmesini isteyenler öncelikle öğretim sistemini sorgulamalıdır.Selam,sevgi ve saygılar

  medya teslim alınmış - user383887

  Abdülkadir SELVİ gibi kişiler sözde gazeteci ama AKP yöneticisi gibi. Ahmet hakan bile çaresiz. (diğer TV kanallarında da durum ayni. Hükümet komseri şart.) Çünkü yukarıdan talimatla HÜKÜMET KOMİSERİ olarak çıkarılıyorlar.