Abdurrahim Boynukalın: Dört kişiyle bir gazeteciyi dövecek kadar kalleş değiliz

Abdurrahim Boynukalın: Dört kişiyle bir gazeteciyi dövecek kadar kalleş değiliz
Abdurrahim Boynukalın: Dört kişiyle bir gazeteciyi dövecek kadar kalleş değiliz
Hürriyet Gazetesi yazarı Ahmet Hakan, İstanbul'daki evinin önünde 4 kişinin saldırısına uğradı. AK Parti Milletvekili Abdurrahim Boynukalın, Ahmet Hakan'a saldırı sonrası bir 'geçmiş olsun' mesaj yayınladı.

RADİKAL- Hürriyet Dünyası’na düzenlenen ilk saldırıda kalabalık gruba açıklama yaparak kendisini tanıtan ve daha sonraki günlerde ortaya çıkan bir videosunda Ahmet Hakan’ın Nişantaşı’ndaki evinin önüne gitmeyi düşündüğünü söyleyip “Bunlar dayak yememişler hiç. Bizim hatamız bunlara zamanında dayak atmamak oldu!” diyen AK Parti Milletvekili Abdurrahim Boynukalın, Ahmet Hakan'a saldırı sonrası bir ‘geçmiş olsun’ mesaj yayınladı.

'Korkmuyoruz, bildiğimiz yolda yürümeye devam edeceğiz'

Gazeteci Ahmet Hakan'a evinin önünde saldırı

Ahmet Hakan'a yapılan saldırıya sosyal medyada tepki

Abdurrahim Boynukalın, saldırı haberinden birkaç saat sonra Twitter'da bir açıklamada bulundu.

"Bizim duruşumuz ve geçmiş olsun mesajı" şeklinde yaptığı paylaşımda Boynukalın, "Tarihinde asla şiddete bulaşmayan tertemiz bir hareketiz. Ne eli taşlı, sopalı insanlarla gazete camı indirecek kadar çapulcuyuz ne de evinin önünde dört kişiyle gazeteci dövecek kadar kalleşiz" dedi.
 

 


  http://www.radikal.com.tr/144293614429364

  YORUMLAR
  (4 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  işte - user1133900

  ah boynukalın ah sen neçektin beee.... birinin gözüne girmek için ne paraladın kendini...

  Zavallılar... - oselimg

  Aklı sıra kendini aklarken bilinçaltı da ortalığa saçılmış. "Biz dövmezdik ama..." Sadece belli bir dini baz alarak asla sahip olamayacağı tutarlı bir kimlik sıkıntısı çeken güzel yurdumun zavallı kimlik yıkıntıları.

  Yalanlar istiyorsan yalanlar söyleyeyim - energon

  Atıp tutmuşuz gene "şu kadar kalleş değiliz, bu kadar çapulcu değiliz" diye. Ama cam çerçeve olayının kamera kayıtları var be sayın Boynukalın. Aynı cümlenin yarısı bu kadar bariz yalan iken, "4 kişi saldıracak kadar kalleş değiliz" bölümüne kim neden inansın?

  yazıklar olsun! - asu555@kahkaha.com

  sayenizde dansözler işsiz kaldı? sizin kadar kıvıran bir iktidar cumhuriyet tarihinde hiç olmamıştı! herkes konuşur akp kıvırtır! tv lerden tehdit mesajları gönderen kimdi? ne oldu da bu kadar değiştiniz?