Ablasına baskı yapmıyor diye babasına kıydı

19 yaşındaki Mehmet Yılmaz, eve geç gelen ablasına izin verdiği için kızdığı babasını kalbinden bıçaklayarak öldürdü. Olay, dün akşam Bursa Osmangazi İlçesi'ne bağlı Emek Mahallesi Diken Sokak'ta meydana geldi.

BURSA - 19 yaşındaki Mehmet Yılmaz, eve geç gelen ablasına izin verdiği için kızdığı babasını kalbinden bıçaklayarak öldürdü. Olay, dün akşam Bursa Osmangazi İlçesi'ne bağlı Emek Mahallesi Diken Sokak'ta meydana geldi. Mehmet Yılmaz, arkadaşlarıyla dışarıya çıkan ablası 22 yaşındaki Gönül Yılmaz'ın eve geç gelmesine sinirlenerek tartışmaya başladı. Ablasının "Ben babamdan izim aldım. Sen ne karışıyorsun" sözlerine sinirlenen Yılmaz, bu kez yemek masasında 43 yaşındaki babası Şerafettin Yılmaz'la tartışmaya başladı. Şerafettin Yılmaz'ın "Sana hesap mı vereceğim" sözleri üzerine masadaki ekmek bıçağını alan Yılmaz, babasının kalbine sapladı.
Ağır yaralanan Şerafettin Yılmaz, kaldırıldığı özel sağlık polikliniğinde öldü. Yılmaz olaydan üç saat sonra evinin yakınlarındaki bir mescitte saklanırken yakalandı. Gözaltına alınan Yılmaz, çok pişman olduğunu belirterek, bir anlık öfkeye yenik düştüğünü, denize atlayıp intihar etmek
için Mudanya'ya gittiğini, ancak daha sonra Bursa'ya döndüğünü söyledi.