Ablasını başını keserek öldürdü

Ablasını başını keserek öldürdü
Ablasını başını keserek öldürdü
Denizli'de, 21 yaşındaki Mustafa Özaşkın, eşini aldatmakla suçladığı 22 yaşındaki ablasını başını keserek öldürdü.

DENİZLİ - Olay, dün saat 22.30 sıralarında, Atalar Mahallesi 1335 Sokak 3 numaralı apartmanın zemin katında meydana geldi.

Bir otelde garson olan Mustafa Özaşkın, bir çocuk annesi ablası Nazmiye Sönmez'in evine gitti. Eniştesini aldattığını öne sürerek ablasıyla tartışan Mustafa Özaşkın, ilk önce Nazmiye Sönmez'i boğmaya çalıştı. Ardından mutfaktan ekmek bıçağını alan Mustafa Özaşkın, Nazmiye Sönmez'in başını keserek gövdesinden ayırdı.

Mustafa Özaşkın, daha sonra berber olan eniştesi İrfan Sönmez'in eve gelmesini bekledi. Geldiği evinde eşinin cesedini görüp dehşete kapılan Sönmez durumu, polise bildirdi. İhbar üzerine gelen polis ekipleri Özaşkın'ı gözaltına alırken, incelemelerde bulunuldu.

Yapılan incelemenin ardından Nazmiye Sönmez'in cesedi otopsi için Pamukkale Üniversitesi Hastanesi Adli Tıp Kurumu Morgu'na kaldırıldı.

Emniyet Müdürlüğü 'nden önce sağlık kontrolü için hastaneye getirilen Mustafa Özaşkın rahat tavırları ile dikkat çekti. İrfan Sönmez de ifadesi alınmak üzere Cinayet Büro Amirliği'ne götürülürken, olayla ilgili soruşturmanın sürdüğü bildirildi.

DHA - Ramazan ÇETİN


  http://www.radikal.com.tr/113555111355513

  YORUMLAR
  (3 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Kelle Koparan Namus. - Clear

  Biri bu haberdeki gibi,bir "erkek tarafından" namus cinayeti kelle koparan cinsinden vuku bulur.Bir diğeri de geçmişteki bir haberde olduğu gibi yine aynı yörelerde "kendisine tecavüz ettiğini ve ondan gebe kaldığını iddia eden bir KADIN tarafından" mütecavizin kesilip vücudundan koparılmış kellesi köy meydanına naralarla atılarak vuku bulur.Erkek failde kadın yorumcular coşar,erkek egemen namus cinayeti diye feveran eder.Kadın failde ise susar ya da mütecavize odaklanıp,naralı kelle koparan cinayeti arka plana atar.Her nedense hiç kimse,gerçek sebep üzerinde yani ister sadistçe kelle koparmak olsun ve isterse tecavüz olsun,bunların hepsinin bir ruhsal bozukluk,bir manyaklık olduğu üzerinde durmak istemez.

  İşte başbakanın gençliği - sks222

  Alkol almayan ayran içen, namuslu nesil...

  şerefli fakat katil - fengşuyi

  pek moda oldu kadınların namusuna sahip çıkmak için öldürmek. cinayet çok onurlu, çok şerefli, çok "namuslu" di mi ama?