Acı haberi TV'den aldılar

Şehit Binbaşı Ramazan Armutçuoğlu'nun Ankara Mamak'taki Çiğiltepe Askeri Lojmanları'nda bulunan evi yasa boğuldu. Nilgün Armutçuoğlu, çocukları 11 yaşındaki Eren ile 18 yaşındaki Emre, acı haberi televizyondan öğrendi.

ANKARA - Şehit Binbaşı Ramazan Armutçuoğlu'nun Ankara Mamak'taki Çiğiltepe Askeri Lojmanları'nda bulunan evi yasa boğuldu. Nilgün Armutçuoğlu, çocukları 11 yaşındaki Eren ile 18 yaşındaki Emre, acı haberi televizyondan öğrendi. Eşinin ölüm haberiyle yıkılan, gözyaşlarına boğulan Nilgün Armutçuoğlu'nu yakınları sakinleştirmeye çalıştı.
Orduda sivil memur olarak çalışan Nilgün Armutçuoğlu, bir yıl önce emekli olmuştu. Şehit binbaşının oğlu Emre, bir hafta sonra yapılacak olan ÖSS sınavına girecekti. Bir yıl önce tayini Edremit'ten Güneydoğu'ya çıkan Binbaşı Ramazan Armutçuoğlu, bir yıl sonra Doğu hizmetini tamamlayacaktı.
İkisi kız dört çocuğunun en büyüğü olan Binbaşı Ramazan Armutçuoğlu'nu şehit veren baba Haydar Armutçuoğlu da acı haberle gözyaşlarına boğuldu. Armutçuoğlu'nun ağıtlar yakan yakınları, PKK'ya da lanet yağdırdı. Şehit Binbaşı Armutçuoğlu, bugün Kocatepe Camii'nde düzenlenecek törenden sonra Cebeci Şehitliği'nde toprağa verilecek.