Acil servisin kadınlar tuvaletinde gizli kamera bulundu

Acil servisin kadınlar tuvaletinde gizli kamera bulundu
Acil servisin kadınlar tuvaletinde gizli kamera bulundu
İzmir'de, bir hastanenin acil servisindeki kadınlar tuvaletine kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce gizli kamera yerleştirildiği ortaya çıktı.

İZMİR – Bornova'daki Türkhan Özilhan Devlet Hastanesi'ndeki acil serviste bulunan kadın tuvaletine gizli kamera yerleştirildiği belirlendi.

Klozetin karşısındaki duvara, flasterle yapıştırılan anahtar görünümlü mini kamerayı, dün saat 19.30 sıralarında tuvaleti kullanan bir hastanın farketmesi üzerine durum polise bildirildi.

İhbar üzerine acil servise sevk edilen Emniyet Müdürlüğü Olay Yeri İnceleme Şube Müdürlüğü ekipleri, araştırma yaptı. İçinde 8 gigebayt kapasiteli hafıza kartı bulunduğu belirtilen mini kamera, yapılan kontrollerin ardından incelenmek üzere Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü.

Polis, kamerayı kimin koyduğunu belirleyip, yakalamak için çalışma başlattı. Hastane yetkilileri konuyla ilgili herhangi bir açıklama yapmazken, olayla ilgili soruşturmanın sürdüğü bildirildi.

DHA - Kadir ÖZEN


  http://www.radikal.com.tr/114778611477861

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Olacağı oydu. - cesetoffline

  Kimin girip çıktığı belirsiz bir acili olan hastaneden ne beklersiniz? 10 hasta varsa 100 ziyaretçisi acilin içine doluşurlar, kimse de deMEZ bir şey. Güvenlik sıfır, Doktorluk sıfır, kavga gürültü gırla. Tepecik e Laf söylerdiniz, o kadar olaylı bir yerde bile güvenlikçiler doktorlar herkes öyle düzen içindeler ki kimse gidip de takamaz kamera bi yerlere. ayıp ya.