Açılışa bir hafta kala kül oldu

Suadiye Spor Kulübü Derneği'nce Kadıköy'de dernek merkezi ve lokal olarak yaptırılan üç katlı ahşap bina, açılışına bir hafta kala, cumartesi gecesi çıkan yangında kullanılamaz hale geldi.

İSTANBUL - Suadiye Spor Kulübü Derneği'nce Kadıköy'de dernek merkezi ve lokal olarak yaptırılan üç katlı ahşap bina, açılışına bir hafta kala, cumartesi gecesi çıkan yangında kullanılamaz hale geldi. Elektrik kontağından çıktığı tahmin edilen yangın, yaklaşık 200 bin YTL zarar verdi.
Dernek Başkanı Serdar Köksal, beş aylık bir çalışma sonucu binayı kullanılır hale getirdiklerini belirterek, "Üyelerimiz ve sporcularımız için mükemmel bir ortam yaratmıştık. Açılışa bir hafta kala bu üzücü olay meydana geldi. Tek sevincimiz yangında can kaybı olmaması" dedi.
Yaklaşık 200 lisanslı sporcusu bulunan Suadiye Spor Kulübü, aynı zamanda kadınlar kategorisinde Deplasmanlı 2. Türkiye Hentbol Ligi'nde yer alıyor. Dernek yetkilileri, binanın yeniden yapılıp sporcuların hizmetine açılması için tüm spor camiasının desteğini istedi.


    http://www.radikal.com.tr/7379327379320

    YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yazılmamış.