Acun, 'dişi Acun'u da gönderdi!

Acun, 'dişi Acun'u da gönderdi!
Acun, 'dişi Acun'u da gönderdi!
Acun Ilıcalı'nın satın aldığı kanalda bir ayrılık daha yaşandı.

Medya Radar'ın haberine göre, 2007'den beri tv8'de yayınlanan 'Gülhan'ın Galaksi Rehberi'nin kanaldaki yayınına son verildi. 'Gülhan'ın Galaksi Rehberi' yapımcı ve sunucu Gülhan Şen tarafından hazırlanıyordu.

Bir dönem Acun Firarda adlı gezi programını hazırlayıp sunan Acun Ilıcalı 'nın kendisine benzetilen ve 'Dişi Acun' olarak tanımlanan meslektaşı Gülhan Şen'in programını sonlandırması sosyal medyada da tepki çekti.

Ayrılık haberinin ardından Şen'e farklı kanallardan teklif geldiği ancak kendisinin bir süre dinlendikten sonra teklifleri değerlendireceği öğrenildi.


  ETİKETLER:

  Acun Ilıcalı

  ,

  Medya

  ,

  TV8

  ,

  sosyal

  ,

  acun

  ,

  galaksi

  http://www.radikal.com.tr/116238111623816

  YORUMLAR
  (6 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Kuralmış - CHENELL

  Ne kuralıymış...tazminatını verip yapım şirketiyle olan sözleşmesini fesih etmiştir en fazla...savunduğun kişinin televizyonculukla, programında galaksiyle ilgisi tartışılır. Ancak sırıtıp kırtmaktan ve sacmalamaktan başka izleyeni olmayan bir yapıma para ödemek ancak işkembeden bedava sallayanlara göre kuraldır. helal sana acun bu dunyada işini iyi yapıp başarılı olanlara örnek, işini iyi yapmayanlara kıskançlık vesilesi oldun.

  İyi Olmuş - CHENELL

  Eli yüzü nisbeten tutulur bir kanalda neye hizmet ettiği belli olmayan seviyesiz yılışık bir programdı..doğru yapmış

  "Dişi Acun" benzetmesi bu kıza haksızlık - levent

  Acun'un seviyesiz prgramları ile Gülhan Şen'in kıyaslanı "Dişi Acun" denmesi Gülhan'a büyük haksızlık. Gülhan'ın prgramını başka bir kanalda devam ettireceğinden şüphem yok, bana kalırsa Acun'un kanalında kalması çok daha kötü olurdu, Gülhan bence başka kanallarda çok daha verimli olur, kendi seviyesinin çok altında program hazırlamış olan bir işverenle çalışması ona zarar verirdi.

  galaksi - nura_tt

  tv8'deki diger gelismelerden bagiimsiz olarak bu program ozelinde yaziyorum: dunya uzerinde 100den fazla yere gitmis biri olarak bu program icerigi ve sunucusu deger katmayan yetersiz buldugum bir programdi.

  para o'nun değil mi? ne de kapitalist düzen - gundi ghandi

  adam kanalı satın almış istediği tasarrufu yapmaya hakkı var. Zaten benimsenmese kanalın izlenme oranı düşeceğinden zararı kendisi çekecek. sosyal medyada eleştirenlerin kendi özel mülkiyetlerine birini dokunduracağını hiç sanmıyorum.

  Şımarıklık... - citizen

  Acun bütün şımarıklığı ile parasının tadını çıkartmaya çalışıyor...Oyuncak benim.., istediğim gibi oynarım, istediğimle oynarım havasında, kral benim diyor...Oysa her oyunun bir kuralı vardır...