Acun Ilıcalı'nın kanalı TV8'de Rising Star yarışması başladı

Acun Ilıcalı'nın kanalı TV8'de Rising Star yarışması başladı
Acun Ilıcalı'nın kanalı TV8'de Rising Star yarışması başladı
Tv8'in yeni yarışması Rising Star'ın ilk bölümü, dün itibariyle yayına başladı. Jürisinin kimler olacağı günlerce konuşulan programın ilk bölümü canlı yayınla dün gece ekrandaydı. Jürisinde Mustafa Sandal, Demet Akalın, Gülben Ergen ve Fuat Güner'in olduğu Rising Star, izleyicilerden ilgi gördü.

Türkiye ’deki ilk interaktif ses yarışması olan Rising Star , dün akşam TV8 ekranlarındaydı. Yarışmaya devam edebilmek için 100 üzerinden 70 puan alması gereken yarışmacıların oylarını halk belirliyor. Yarışmacı jüri tarafından beğenildiği takdirde her bir jüriden en fazla 7’şer puan alabiliyor. Sahnedeki yarışmacıyı finale taşımak isteyen izleyici tablet ve akıllı telefonuna ücretsiz indireceği uygulama üzerinden oy vermesi gerekiyor. Yarışmacıların performansı sona erene kadar seyirci ile arasında duran LED ekranı kaldırmaya çalışması gerekiyor.

Sunuculuğunu Öykü Serter’in üstlendiği ses yarışması, her pazartesi ve salı akşamı 20.00′de canlı yayınla ekranda olacak.

RISING STAR’A NASIL BAŞVURULUR?

Rising Star Türkiye için başvuru yapmak için 2 seçenek yer alıyor. Normal başvuru ve videolu başvuru. Videolu başvuru ile performansınızın görüntüsünü yapımcı firmaya gönderebiliyorsunuz. TV8'e yolladığınız videolar normal başvurudan daha öncelikli olarak değerlendiriliyor. Bir sonraki elemede, mimik ve heyecan testi yapılıyor. 1.başvuru elemesinin ardından girilen bu testte, program çalışanları sizi 3-5 dakika arası mimik ve heyecan testin? sokuyor. Bu testin ardınd?n ekip inceleme için İstanbul 'a dönüyor. Başvurular bu aşamadan itibaren, daha profesyonel bir jüri tarafından inceleniyor.


  ETİKETLER:

  Türkiye

  ,

  İstanbul

  ,

  Star

  ,

  Akşam

  ,

  TV8

  ,

  oy

  ,

  İnceleme