Acun'dan 'suikast' açıklaması

Acun'dan 'suikast' açıklaması
Acun'dan 'suikast' açıklaması
Acun, Tekirdağ'da yakalanan El- Kaide militanlarının kendisine suikast hazırlığında olması iddiasıyla ilgili açıklama yaptı

TEKİRDAĞ Emniyet Müdürlüğü’nün düzenlediği operasyonla yakalanan El-Kaide’nin hücre evlerinde ele geçirilen bilgisayarların şifrelerinin kırılması ile örgüt militanlarının Acun Ilıcalı, Adnan Oktar, Koç Müzesi, ABD Büyükelçiliği ile Balat’ta bulunan Sinagog’a saldırı hazırlığında olduğu ortaya çıkmıştı.

Acun Ilıcalı, çıkan haberler üzerine sosyal medyadaki hesabından açıklama yaptı. Ilıcalı açıklamasında, "Ben kadere inanan bir insanım, alnımıza ne yazıldıysa o yaşanır, emniyet teşkilatımıza teşekkür ederim, onlar gereğini yapacaktır" dedi.(dha.com.tr)


  http://www.radikal.com.tr/112914211291421

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  ACUN ILICALI VE KADER - Equalizer001

  Acun Ilicali: "Ben kadere inanan bir insanım, alnımıza ne yazıldıysa o yaşanır? demis. Acun, belli ki kaderin ne oldugunu bilmiyor. Kader; icinde tum olabirlikleri barindiran ve secimlerimize gore Yuce Yaradanimiz tarafindan var edilen olaylar silsilesinin butunudur. Bir zamanlar corba icecek paran yok iken, seni zengin eden Allah?in muhtac kullarina, yetimlere, ve darda kalmislara yardim edecegine, Luks duskunlugu ile parani har vurup harman savur, sonra da anlima ne yazildiysa o?nu yasarim de. Alnina ne yaziliyorsa senin istegin ve duan ile yaziliyor Acun Ilicali. Bu gercegi gor ve gec olmadan Rabbine ve Sirat al-Mustaqim?e geri don.