Adana Valisi: Tatlı yiyelim, tatlı konuşalım

Adana Valisi: Tatlı yiyelim, tatlı konuşalım
Adana Valisi: Tatlı yiyelim, tatlı konuşalım
Adana'daki 10 Kasım Atatürk'ü anma etkinlikleri sırasında 'Allah belanı versin' diyen bir vatandaşa 'Alın şu gavatı' diyen Vali Hüseyin Avni Coş, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın 'Valiyi yedirmeyiz' açıklamasının ardından ilk kez basının karşısına çıktı.

10 Kasım etkinlikleri sırasında söylediği, ‘Alın şu gavatı’ sözüyle gündem olan Vali Hüseyin Avni Coş, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan 'ın ‘Valiyi yedirmeyiz’ açıklamasının ardından ilk kez basının karşısına çıktı. Vali Coş, Emniyet Müdürlüğü'ndeki törende bayrak dağıttı, engelli çocuklarla fotoğraf çektirdi. Bir kız çocuğunun söylediği 'Osman Ağa' şarkısına gülümseyen Vali Coş, "Tatlı yiyelim tatlı konuşalım" diyerek törene katılanlara tatlı ikram etti. 

Adana Valisi: Kavas dememişim, gavat demişim!

Başbakan Erdoğan: Bu arkadaşlarımızı kimseye yedirmeyiz

Hüseyin Avni Coş'a verilecek ceza belli oldu

Çukurova Kalkınma Ajansı'nın “2012 Yılı İş Koşulları ve Yaşam Kalitesinin İyileştirilmesi, Küçük Ölçekli Altyapı ve Mali Destek Programı” çerçevesinde Emniyet Müdürlüğü ve Seyhan Belediyesi ile ortaklaşa hazırlanan “Hizmette Engel Yok” projesinin tanıtım programı Vali Coş'un katılımıyla Adana Emniyet Müdürlüğü hizmet binası bahçesinde gerçekleştirildi. (CİHAN)