Adana ve Adıyaman'da hazin tören

Diyarbakır'ın Lice ilçesine bağlı Kayacık Köyü yakınlarında önceki gün askeri birliğe erzak götüren traktörün mayına çarpması sonucu ölen iki jandarma eri, Adıyaman ve Adana'da toprağa verildi.

ADANA /ADIYAMAN - Diyarbakır'ın Lice ilçesine bağlı Kayacık Köyü yakınlarında önceki gün askeri birliğe erzak götüren traktörün mayına çarpması sonucu ölen iki jandarma eri, Adıyaman ve Adana'da toprağa verildi.
21 yaşındaki Doğan Yarlıgaş'ın doğum yeri olan Adıyaman merkeze bağlı Yeşilova Köyü'nde düzenlenen tören Adıyaman Valisi Hikmet Tan, İl Jandarma Komutan vekili Yarbay Ahmet Yıldız, Emniyet Müdürü Süleyman Güleç, Yarlıgaş'ın ailesi ve çok sayıda vatandaş katıldı. Yine 21 yaşında olan Musa Memiş için ise Adana'da Sabancı Merkez Camii'nde tören yapıldı. Öğle namazını müteakip yapılan törene Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Abdülkadir Eryılmaz, AKP Milletvekili Abdullah Torun, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Aytaç Durak, Memiş'in eşi Asiye, üç yaşındaki kızı Büşra ve 1.5 yaşındaki oğlu Hasan'la yakınları katıldı. Cenaze Yüreğir ilçesine bağlı Doğankent Beldesi'nde toprağa verildi.


    http://www.radikal.com.tr/7475087475080

    YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yazılmamış.