Adana'da 'Patriot'lar aktif!

Adana'da 'Patriot'lar aktif!
Adana'da 'Patriot'lar aktif!
Adana Seyhan İlçe Jandarma Komutanlığı ve İncirlik Hava Üssü'ne kurulan Patriot Hava Savunma sistemindeki füze rampaları Suriye'den gelebilecek herhangi bir hava saldırısına karşı aktif hale getirildi.

Ayrıntılar az sonra


  http://www.radikal.com.tr/111860211186024

  YORUMLAR
  (4 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Sıfır Sorun - Hasan BELİM

  Komşu ülkelerle sıfır sorunn!!!

  nihayet , - guvent

  içimiz rahat etti ...artık müttefiğimizi vuramazlar!!

  BUNCA SENEDİR TEHDİT YOKTU AMA TARAF OLMAK TEHDİDİ GETİRDİ GÖZÜN AYDIN BAŞBAKAN - semi ekrem

  Suriye rejimi yıkılmak nedir bilmiyor çünkü savunma sisteminde ki başarı dışardan gelecek tehditi engelledigi için muhaliflerin silahla mücadelesi zun bir sürece yaylmasına neden oluyor bu yüzden iktidarın hamarat dış işleri bakanın tarifsiz diplomasi başarısızlıgı sayesinde ülkemizde tehdit altına girmiştir.Ekonomi nin iyi gitmesinin ve ordan gelen sıcak paranın böyle luzumsuz savunma sistemlerine yatırılması silah ve savunmaya dayalı baronları zengin etmiştir.Biz savş istemiyoruz sayın başkan patriotlarınızı alın gidin bu ülke bagımsız ve silahsız bir barışa ihtiyaç duymaktadır.

  Elalemin - anaximenes

  Patri'sinin çıkarları için ülkesinin 'ot'larını bu kadar kolay harcamayı göze alabilen başka bir devlet var mıdır acaba yeryüzünde, yoktur. Çünkü bu ülkenin tarihi tam da bununla maluldur. İngiliz çıkarları için Ruslara, Rus çıkarları için İngilizlere, Alman çıkarları için Ruslara, Amerikan çıkarları için ta Kore'ye savaş açmanın tarihidir. Ve bu tarihte 'ot'ların hiç ama hiç önemi yoktur. Kışlalarda intihar edenler bile istatistiklere indirgenir. Sarıkamış'ta yazlık giysilerle 90 bin 'ot' öz göre göre ölüme gönderilir de ne kadarının yitip gittiği tam olarak bilinmez. Ortadoğuda çıkarılmak istenen büyük yangına bu kadar büyük bir 'aşk'la katılmaya çalışmak bu tarihsel 'miras'ın ürünüdür..