Adı Mutluluk dizisi 7. Bölüm: Kumsal ve Batu'nun aşkı zorda!

Adı Mutluluk dizisi 7. Bölüm: Kumsal ve Batu'nun aşkı zorda!
Adı Mutluluk dizisi 7. Bölüm: Kumsal ve Batu'nun aşkı zorda!
Başrollerini Ezgi Eyüboğlu ve Kaan Yıldırım'ın paylaştığı 'Adı Mutluluk' dizisinde Kumsal ve Batu'nun aşkı zora giriyor.

Salı günleri Fox’ta yayınlanan Adı Mutluluk dizisi, bu akşam 7. bölümüyle ekrana geliyor. Yeni bölümde Batu’nun annesi büyük gerçeği açıklayarak, babasının aslında amcası olduğunu söylüyor. Yeni bölümde Kumsal ve Batu’yu zor bir süreç bekliyor.

İlk bölümü FOX'ta 23 Haziran 2015'de yayınlanan dizinin yapımcılığını, Süreç Film üstlendi. Dizinin başrolündeki Beste (Ezgi Eyüboğlu), İzmir'de yaşamaktadır ve babasından gizli  İstanbul ’da bir üniversite kazanır. Tesadüfen karşısına çıkan ve aynı üniversiteyi kazanan Batu (Kaan Yıldırım) ile İzmir’de tanışır ve İstanbul'a gitmek için evi terk eder. Tek başına ayakları üzerinde durmaya çalışan Kumsal ve Batu’yu zorlu, aynı zamanda eğlenceli bir hayat bekliyor.

OYUNCU KADROSU

Kumsal Güçlü- Ezgi Eyüboğlu

İzmirli olan Beste, çalışkan, akıllı ve başarılı bir kızdır. Babasının maddi durumu çok iyi olmasına rağmen burslu olarak İstanbul Dünya Üniversitesi’ni kazanmıştır. Duru bir güzelliği vardır. Sesi de çok güzeldir. Ancak Kumsal ikisinin de henüz farkında değildir. Kendisiyle ilgili önemli kararları verme konusunda hiç cesur değildir.

Batu Değirmenci-Kaan Yıldırım

Batu da İzmirlidir. Agresif, adaletli, plancı, duygusal, Zeki ama asla çalışkan olmayan ketum birisidir. Fazla konuşmaz, duygularını dışa vurmayı beceremez. Çok iyi yüzer. Okulun ‘arıza’ çocuğudur. İki yıl sınıfta kaldıktan sonra ittire kaktıra liseyi bitirmiştir. Annesi hayatındaki en değerli varlıktır

Eren Yüksel-Ceyhun Mengiroğlu

Eren, İstanbulludur. Üst sınıf bir ailede büyümüştür. Hali vakti son derece yerindedir. Üniversitenin gözde öğrencisidir. Herkesin sevip saydığı biridir. Neşeli, eğlenceli, iyi niyetli, yakışıklı ve karizmatiktir. Okulun güvenliği, yurtların sorumluluğu ondadır. Giyimine her zaman özen gösterir. Okulun su topu takımının kaptanıdır. Tüm kızların gözü ondadır. Eren ise iki yıldır Dolunay’la birliktedir. Ancak bu birliktelikten hiç mutlu değildir.

Gonca Gül Duran-Zeynep Bastık

Antalyalıdır. Özü sözü birdir. Lafını sakınmaz. İkinci adı Gül’dür. İnsanlar bazen kendisine Goncagül diye seslense de o Gül adını pek sevmez.. Gonca’yı tercih eder. Okulun en sert duruşlu karakteridir. Bugüne kadar kimse tarafından Gonca’nın ‘güldüğü’ görülmemiştir.

Sera Yüksel-Aslı Bekiroğlu

Eğlenmeyi, eğlendirmeyi çok sever. Bir etkinlik yapılacaksa onu mutlaka Sera yapar. Bu yıl abisi Eren’in üniversitesine girmiştir. Resim bölümünde okuyacaktır. Çalışkan bir kız değildir ancak resim konusunda yeteneklidir. Ailesinin zenginliğini kullanmaktan çekinmez

Tatlı-Orçun İynemli

İzmirli genç mafya! Genç yaşına rağmen tüm İzmir’in önünde düğmesini iliklediği birisidir.. Ondan hem korkulur, hem de ona büyük saygı duyulur. Saygı duyulmasının tek sebebi gücü değildir. Bilgi birikimi, genel kültürü ve eğitimi de bunu destekler. Klas bir hayat sürer.

6.BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU

Kumsal, Batu ve Serra’nın öpüşmesini görmüştür. Eren’in burs komitesine söylediği yalan ise gün yüzüne çıkmıştır. Dolunay’ın öz ailesinin izini sürdüğü bölümde ailesine ulaşan Dolunay, annesinin öldüğünü öğrenir. Serra, Batu ile öpüşmesinin anlık bir durum olduğunu kendisinin Batu’yu öptüğünü söyler. Batu’nun annesi ise İstanbul’a gelmeye karar verir. Bu haberi amcasına söyler ancak amcasının tepkisi üzerine Batu, annesi ve kendisi için ev arar. Dizinin sonunda annesinin gelmesini bekleyen Batu, beklenmeyen bir durumla hüsrana uğrar.