Adıyaman'da sahibinin elinden kaçan dana trafiği birbirine kattı

Adıyaman'da sahibinin elinden kaçan dana trafiği birbirine kattı
Adıyaman'da sahibinin elinden kaçan dana trafiği birbirine kattı
Adıyaman'da, sahibinin elinden kaçan dana, trafiği birbirine kattı. Çevredekileri de tedirgin eden dana, 2 saat süren kovalamaca sonucu tabancayla ateşlenen sakinleştirici iğneyle etkisiz hale getirildi

ADIYAMAN - Öğleden sonra kentin en işlek noktası olan Atatürk Bulvarı üzerinde kaçan bir danayı görenler durumu polise bildirdi. Arasına daldığı vatandaşları tedirgin ettikten sonra bulvar üzerinde koşturmaya başlayan ve trafiği tehlikeye düşüren danayı yakalamak için polis ve zabıta ekipleri seferber oldu. Yaklaşık 3 kilometre görevlileri peşinden koşturarak kaçan, zaman zaman kaldırıma çıkarak vatandaşlara panik yaşatan dana, refüjde kıstırıldı. Polis ekipleri ile zabıtaların etrafını çevirerek kaçışını engellediği dana, yaklaşık 2 saatlik kovalamacanın ardından olay yerine gelen görevlilerin havalı tabanca ile attığı uyuşturucu iğnenin vücuduna isabet etmesiyle etkisiz hale getirildi.

Yaklaşık 2 saat trafiği birbirine katan dananın elinden kaçtığı tahmin edilen sahibinin bulunması için çalışma başlatıldı. Görevliler etkisiz hale gelen danayı kamyonetle hayvan barınağına götürdü.(dha)


  ETİKETLER:

  Atatürk

  ,

  Adıyaman

  ,

  zaman