Adliye tuvaletinde sevişirken yakalandılar

Adliye tuvaletinde sevişirken yakalandılar
Adliye tuvaletinde sevişirken yakalandılar
Diyarbakır adliye binasında bir asker ile genç bir kadın tuvalette uygunsuz bir şekilde yakalandı. Savcılık olayla ilgili soruşturma başlattı.

DİYARBAKIR - Diyarbakır Adliye binasının 4’üncü katında dün saat 15.00 sıralarında meydana gelen olayda, temizlik için kadınlar tuvaletine giden kadın görevli, kapının kilitli olduğunu fark etti. Uzun uğraşlar sonucu kapı açılınca içerideki genç bir kadın, "Başım çok kötü ağrıyor, kapıyı kapatıp çıkın lütfen" dedi. Durumdan şüphelenen temizlikçi kadın, bir süre sonra tekrar kadınlar tuvaletinin önüne geldi. İddiaya göre tuvaletin altındaki boşluktan bakan temizlikçi, asker botlu kişiyi genç kadınla uygunsuz halde görünce durumu koridordan geçen hakime anlattı. Hakimin olay yerine geldiğini gören genç kadın ve asker tuvaletten çıkıp hızla adliye binasından ayrılırken, olay başsavcılığa bildirildi.

Konu hakkında soruşturma başlatan başsavcılık, adliye binasındaki tüm kamera kayıtlarının getirilmesini talep etti. Savcılık kamera kayıtlarını incelerken, söz konusu askerin kimliğinin belirlenmesinden sonra ifadesinin alınacağı bildirildi. (DHA)


  http://www.radikal.com.tr/115265111526514

  YORUMLAR
  (4 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Akıl Durması. - Clear

  İnsanın aklı yerinden kayıp,bel altına sıkışınca,herhalde akıl durması ya da akıl tutulması yaşanıyor.Onca hava alanı tuvaleti,şehirler arası otobüs terminali tuvaleti,bırakın bunları bir sürü şehir içi umumi tuvalet dururken,bula bula adliye tuvaletini mi bulmuşlar?

  Eee sonra! - haysan

  Yakalayıp da ne yapacaksın?

  temizlikci - keryil

  afedersiniz ama temizlikci de biraz garipmis. ne olursa olsun tuvaletin altindan bakan herkes gariptir. hatta adliyede sevisen insandan daha gariptir ve korkutucudur bence. ya orada tuvalette oturan bir insanla gozgoze gelseydi, "kontrol ediyordum sadece, aynen devam" mi diyecekti? boyle bir hareket olabilir mi?

  BU ADLİYELER - pispor

  Günde beş kadın katledilir ne zanlılar yakalanır nede kadınlar korunur ama metroda birileri öpüştü yada bir kadın sevgilisi ile öpüştüğünde bu adalet mekanizması ne hikmetse seferber olur durumu şöyle bir özetlersem bunun sebebi kıskançlıktır halbuki bu öpüşmek sevmektir insan sevmeye karşı bu kadar hassas olabilir mi