Adnan Hoca: Fethullah Hoca'yı Allah kurtarsın

Adnan Hoca: Fethullah Hoca'yı Allah kurtarsın
Adnan Hoca: Fethullah Hoca'yı Allah kurtarsın
Gülen'in ABD'de esaret altında olduğunu iddia eden Adnan Oktar, "Şu an esarette olduğu için Allah bir demesinin dışındaki tüm sözleri geçersiz olur" dedi.

A9 kanalındaki programında Adnan Oktar'ı kızdıran Gülen'in 'İslam birliğini hiç düşünmedim' sözleri oldu. Bunun, 'Kuranı' reddetmekle eşdeğer olduğunu savunan Adnan Oktar, ağır ithamlar yöneltti. 

Adnan Hoca ve kediciklerine 'ayar' geliyor!

'GÜLEN BASKI ALTINDA'

"İttihad-ı İslam'ı" savunmayan Gülen'e kızan Adnan Oktar, şunları söyledi;

- Kuran baştan sona İttihad-ı İslamı savunduğuna göre 'ben hiç düşünmedim" demek uğursuzluk getirir.

- Bu esaretinin göstergesi. Belli ki çok ciddi bir baskı altında. Bu baskıyı, Fethullah Hoca'ya bu sözü söyletmeyi nasıl bir gücün söylettiğini de düşünmek lazım. Hayret edilecek bir baskı var demektir. Hocamızı Allah kurtarsın.

- Böyle bir insanı böyle bir hayata mecbur eden güç. Fethullah Hocamızı bu beladan kurtarmamız lazım. Böyle bir güç namazı bile terkettirir. Kimbilir nasıl zora girdi ki bunu söylüyor.

- Hocamızı Allah kurtarsın. Şu an esarette olduğu için Allah bir demesinin dışındaki tüm sözleri geçersiz olur. Esaret altında başka açıklaması yok.


  ETİKETLER:

  İslam

  ,

  adnan oktar

  http://www.radikal.com.tr/1162816116281610

  YORUMLAR
  (10 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  fethullah gülen bu mu? - keremyuksek

  Yanlış mı? Eski Fethullah hoca nerde? dobra dobra herşeyi söyleyen. Yolundan gittiklerini söyledikleri Said Nursi Hazretleri sayfalarca İttihad-i İslam'ı sayfalarca anlatmış. Nurcuyum diyen bir insanın bunlara karşı olması, bütün mantalitesinin yanlış olduğunu ortaya koyar zaten. Allah kurtarsın Fethullah Gülen'i.

  kediciklere selam - apolytica

  yorumlarda f. güleni övenler bir kenara dursun adnan oktar'ı dini anlamda övenlerin kedicikleri olduğunu düşünüyorum. başka açıklaması yoktur herhalde... (olmadığına inanmak istemiyorum :( )

  takıma almam - superstupidd

  şimdi bu iki arkadaş bizim mahallede olsa takıma almazdım,sınıfta olsa yanıma oturtmazdım,yolda görsem selam vermezdim,facebookta eklese ingore ederdim,instagramda görsem engellerdim ama gel gör ki hergün çıkıyolar karşıma ne günlere kalmışız hele bakın şunlara bi tööbe tööbee.

  oxxo ciddi misin? - gundi ghandi

  Valla adnan Hoca'yla ilgili yazdıklarında ironi mi yaptın ciddi misin anlamadım.

  İttihadı İslam Allah'ın emridir - oxxo2012

  İttihadı İslam farzdır. Kuran'da Allah Müslümanların birlik olmasını emretmiştir. Fethullah hoca ise böyle bir şey istemiyorum diyor anlamış değiliz gerçekten. Adnan Oktar'ın Allah'a bağlılığı teslimiyeti çok dikkat çekici gerçekten de her zaman hakkı savunuyor. Allah yolundan Allah'ın emir ve yasaklarından hiç bir zaman sapmayan bir insan ve çok delikanlı maşaALLAH ve hiç bir zaman hiç kimseden çekinmeden doğru olan ne ise hiç geciktirmeden söylemesi çok güzel.

  ADNAN OKTAR ÇOK HAKLI - suadiyeli

  Fethullah Hoca Bediüzzaman Said Nursi'nin talebesiyse, İslam Birliği'ni sürekli savunması ve anlatması gerekirdi. O okullar açıp dershaneler açıp millete nasıl para kazanılırı öğretiyor, okullarında bırakın Allah'tan dinden bahsedilmesini evrim teorisi anlatılıyor, kimse şimdiye kadar bu yönünü eleştirmiyordu çok iyi oldu helal olsun Adnan Hoca'ya.

  Merak ettigim bir konu - cq

  Fethullah Gulen ve Adnan Oktar gibi insanlara, yanlarina bolca ilistirilen "hoca" sifatlari nasil bir degerlendirmeye gore veriliyor acaba? Bunu ikisine de saygi/saygisizlik anlaminda sorgulamiyorum. Bir haber organinin, medya organinin bu tarz sifatlar veya unvanlar kullanirken elbette ki degerlendirdigi belli kistaslar vardir, ben de bunu merak ediyorum. Mesela benim ismimin sonuna "hoca" lakabi almam icin ne yapmam lazim, nereye basvurmam lazim? Boyle bir lisans veya diploma var mi? Genelde biz ogretmenler ile iliskilendiririz bu sifati. Ismi gecen sahislarin ogretmenlik vasiflari var, ondan mi habersizim. Aydinlatirsaniz severim.