Ağabey Sarısülük: Kendi isteğimle ayrıldım

Ağabey Sarısülük: Kendi isteğimle ayrıldım
Ağabey Sarısülük: Kendi isteğimle ayrıldım
Gezi eylemleri sırasında Kızılay'da polis kurşunu ile ölen Ethem Sarısülük'ün abisi ve kardeşinin işten çıkarıldığı iddialarını abi Mustafa Sarısülük yalanladı.


Gezi eylemleri sırasında Kızılay ’da polis kurşunu ile ölen Ethem Sarısülük ’ün abisi ve kardeşinin işten çıkarıldığı iddialarını abi Mustafa Sarısülük yalanladı. Sosyal paylaşım sitelerinde yer alan “Ethem Sarısülük’ün abisi Mustafa Sarısülük ve kardeşi İkrar Sarısülük, çalıştıkları Hidropol Mühendislik tarafından işten çıkarıldı” iddialarına abi Mustafa Sarısülük yanıt verdi. “Çalıştığım yerden kendi isteğimle ayrıldım” diyen abi Sarısülük dava süreci ile daha yakından ilgilenebilmek için işi bıraktığını söyledi. Anne Sayfı Sarısülük’ün sağlık problemleri nedeniyle kardeşinin de anneleri ile ilgilenebilmek için fazladan 15 günlük izin aldığını ifade etti.

ANKARA


  http://www.radikal.com.tr/113992111399214

  YORUMLAR
  (4 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  ayrica - feritq

  ayrica abi degil agabey. gecenlerde de osurma kelimesini cok kullaniyordunuz bir haberinizde. liberal olmak dile dikkat etmemek degildir.

  iki - feritq

  iki yone de cekilebilir. davayla ugrasirken isini aksatmistir, patronlari ya onu ya bunu demistir, ayrilmak zorunda kalmistir. geri donus yolunu kapatmamak icin de boyle konusuyordur. kim istegiyle isten ayrilir.

  Taklalar, taklalar, taklalar.... - KronosOlympos

  Neden bu polisin elindeki silahlar hep kazayla veya duserken ates alirken milletin alninin ortasindan veya kalbinden vurur? Bak adami vurdunuz, ver tum erkaninizla hemen takla atma yarisina ciktinizki polisi kurtarasiniz. Simdi Turkiye demokratik bir ulke olsaydi, iddiali bir sekilde soyluyorum bunu; asagi yukari her hafta bir hukumet devrilirdi. On iki yasinda kursunlanan cocuklar mi dersiniz, Dilan mi dersiniz, Uludere mi dersiniz, Daglica mi, 1 Mayislar mi, 27 Subatlar mi, Balans ayari cekmeler mi, Artvinde, Istanbulda gostericileri oldurmeler mi, Antalyada goz cikarmalar mi. Bunlarin sadece ve sadece bir tanesi onurlu bir hukumeti yikar da gecer.

  CİNAYETİ ÖRTBAS ETMEK Mİ YOKSA HÜKÜMETİN YALANLARINI DOĞRULAMAK MI - pispor

  ya kardeşim adamı ister işten ister vatandaşlıktan çıkarsınlar yada çıkarılsın biz kör değiliz kameralar önünde devletin o polisi adamın kafasına doğru silahını ateşleyip Ethem Sarısülük ü öldürerek cinayet işledi bunun başka lam ı cimi yok ister polise ceza verin isterse ceza vermeyin adalet sizin elinizde ve vicdanlarınızda biz bu cinayetin milyonlarca tanığıyız ve adalet istiyoruz