Ağaoğlu 'Laz Rover'ı aldı mı?

Ağaoğlu 'Laz Rover'ı aldı mı?
Ağaoğlu 'Laz Rover'ı aldı mı?
Beşköy Belediye Başkanı Narmanlı: "Kendisiyle konuşmadık. Biz de aracın Ağaoğlu tarafından alınacağını basından öğrendik"

İSTANBUL - Beşköy Belediye Başkanı Yahya Narmanlı, Trabzon'un Köprübaşı ilçesine bağlı Beşköy beldesinde iki mobilya ustasının yaptığı ahşap otomobil “Laz Rover”in adamı Ali Ağaoğlu'na satıldığı iddiasına ilişkin, “Kendisiyle konuşmadık. Biz de aracın Ağaoğlu tarafından alınacağını basından öğrendik” dedi. 

Belediye Başkanı Narmanlı, Feshane Uluslararası Fuar Kongre ve Kültür Merkezi'de düzenlenen “Trabzon Günleri”nde sergilenen “Laz Rover”in Ali Agaoğlu'na satıldığı iddiasıyla ilgili, kendilerinin de konuyu basından öğrendiklerini söyledi. 

Narmanlı, “Kendisiyle konuşmadık. Biz de aracın Ağaoğlu tarafından alınacağını basından öğrendik. Bir telefon geldi ve Ağaoğlu'nun aracı alacağı yönünde bilgi basına yansıdı” diye konuştu.
Ağaoğlu'nun aracı satın alması durumunda kendisiyle bir pazarlığa girmelerinin söz konusu olmayacağını belirten Narmanlı, “Ağaoğlu, neyi uygun görürse... Para , beldemde yapacağımız hizmetlere harcanacağından halkımız duacı olacaktır” dedi. 

Narmanlı, aracın üzerine “Bu araç Ali Ağaoğlu tarafından satın alınmıştır” yazısının asılmasıyla ilgili olarak da “Yazının asılmasını isteyen Trabzonlu hemşehrimizdi, biz de müsaade ettik” ifadesini kullandı.  (AA)