Ağrı'da araçlar da geri geri gidecek

'Burada hiçbir şey ileriye gitmiyor' diyen Ağrı Sanayici ve
İşadamları Derneği (ARSİAD), 'geri viteste' otomobil yarışları düzenliyor. ARSİAD Başkanı Kazım Karaca yarışın 7-8 Mayıs'ta düzenleneceğini belirterek, "Amacımız Ağrı'nın durumunu herkese duyurmak.

AĞRI - 'Burada hiçbir şey ileriye gitmiyor' diyen Ağrı Sanayici ve
İşadamları Derneği (ARSİAD), 'geri viteste' otomobil yarışları düzenliyor. ARSİAD Başkanı Kazım Karaca yarışın 7-8 Mayıs'ta düzenleneceğini belirterek, "Amacımız Ağrı'nın durumunu herkese duyurmak. Çünkü Ağrı'da hiçbir şey ileri gitmiyor. Ağrı'da ekonomik, sosyal ve kültürel alanda geriş kalmışlık artık kanıksanmış gibi. Türkiye geneli için açıklanan ekonomik verilerde en geride kalmışlık, Ağrı'da alışkanlık haline geldi. Bundan çıkış yolu arıyoruz" dedi.
'Madem her şey ters gidiyor...'
ARSİAD Başkanı Karaca, "Madem burada her şey ters gidiyor, yarışlar da geri viteste olsun diye düşündük. Bırakın ileri gitmeyi dün bugünü aratır duruma gelmiştir. Ağrı kalkınamıyor. Biz kovaladıkça o kaçıyor. Madem dünya da yuvarlak, araçlarımızı geri viteste kullanıp şansımızı deneyelim diyoruz. Türkiye'de bir ilk olacağını bildiğimiz bu organizasyonla, Ağrı'nın sesini duyurabileceğimize inanıyoruz. Etkinliğimize tüm otomobil yarışı sevenleri davet ediyoruz" diye konuştu.


    http://www.radikal.com.tr/7411097411090

    YORUMLAR

    Bu habere henüz yorum yazılmamış.