Ahlaksızlıkların merkez üssü haline geldiler

Ahlaksızlıkların merkez üssü haline geldiler
Ahlaksızlıkların merkez üssü haline geldiler

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli , operasyonuna ilişkin AK Parti ’ye sert sözlerle yüklendi. Operasyonun, “hükümetin boyunu aşan kirli ve karanlık işlere bulaştığını, çıkar ilişkilerine, kul ve yetim hakkını gasp eden ahlaksızlıkların merkez üssü haline geldiğini” gösterdiğini savunan Bahçeli, “Kara para zincirinin halkaları, gayri meşru gelir kapılarının parçaları, yasadışı yollarla servet üstüne servet edinen mafyatik yapılanmaların uzantıları AKP ’ye tam olarak sızmış ve hatta ele geçirmiştir” dedi. Konunun ‘hükümet-cemaat’ arasındaki gerginlik gündeme getirilerek saptırılmaya, sulandırılmaya çalışılabileceği uyarısında da bulunan Bahçeli, “Gemicik sahiplerinden yumurtacılara, mısırcılardan enerji ortaklarına kadar kim varsa mercek altına alınmalıdır” çağrısı yaptı.


  http://www.radikal.com.tr/116674111667412

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  hadi ordan - sofronitsky

  sen mi diyorsun bunları akp'nin bastonu, yancısı mhp.. sen bunları git koray aydın'a anlat.. kimse bu ülkeye yapılan rezillikleri unutmayacak. kokuşmuş siyaset istemiyoruz..

  Geç bunları anam babam geç bunları. - subliminal

  Sizin işiniz nedir o mecliste. İhale peşine düşeceğinize, bize ne düşer diye para kovalayacağınıza her şey ayan beyan ortadayken düşseydiniz ya konunun üzerine. Laf ü güzaf.