Ahmet Çakar ağır konuştu, Nihat Doğan özür diledi

Ahmet Çakar ağır konuştu, Nihat Doğan özür diledi
Ahmet Çakar ağır konuştu, Nihat Doğan özür diledi
Özgecan Aslan'ın katledilmesinin ardından attığı tweet yüzünden büyük tepki alan Nihat Doğan, Beyaz Tv'ye bağlandı. Ahmat Çakar'dan büyük tepki alan Doğan, özür diledi

RADİKAL - Mersin'de katledilen Özgecan Aslan'ın ardından ‘Siz de mini eteği giyip soyunup laik sistemin ahlaksızlaştırdığı sapıklar tarafından tacize uğrayınca da bas bas bağırmayacaksın’ şeklinde bir tweet atan daha sonra bunu silen şarkıcı Nihat Doğan, Beyaz Tv'de yayınlanan Beyaz Futbol programına bağlanarak Türkiye 'den özür diledi.

Canlı yayına telefonlan bağlanan Doğan'a programda bulunanlardan Ahmet Çakar büyük tepki gösterdi. Çakar, "İki Survivor iki türkü yaptın diye kendini adam mı sandın?" dedi.

Nihat Doğan'ın Galatasaray'dan ihracı istendi

Nihat Doğan'ın Özgecan Tweet'i büyük tepki çekti

Stüdyodan gelen tepkiler üzerine Doğan, bin bir yemin ederek mesajı katilleri aklamak bir düşünce ile atmadığını söyledi. "Canilerin en ağır şekilde cezalandırılmasını istiyorum" diyen Doğan, tüm Türkiye'den özür dilediğini belirtti. Programda bulunanların "Attığınız tweet sonrası Acun Ilıcalı tarafından Survivor kadrosundan çıkarıldığınız söyleniyor" demesi üzerine Doğan 'Survivor umrumda değil Survivor ile Nihat Doğan olmadım" yanıtını verdi.

Beren Saat'ten Özgecan cinayetiyle ilgili çarpıcı sözler

Nihat Doğan'ın 'hayatta kalma' savaşı: Survivor!

Nihat Doğan'ı menajeri de terk etti