Ahmet Çakar ağır konuştu, Nihat Doğan özür diledi

Ahmet Çakar ağır konuştu, Nihat Doğan özür diledi
Ahmet Çakar ağır konuştu, Nihat Doğan özür diledi
Özgecan Aslan'ın katledilmesinin ardından attığı tweet yüzünden büyük tepki alan Nihat Doğan, Beyaz Tv'ye bağlandı. Ahmat Çakar'dan büyük tepki alan Doğan, özür diledi

RADİKAL - Mersin'de katledilen Özgecan Aslan'ın ardından ‘Siz de mini eteği giyip soyunup laik sistemin ahlaksızlaştırdığı sapıklar tarafından tacize uğrayınca da bas bas bağırmayacaksın’ şeklinde bir tweet atan daha sonra bunu silen şarkıcı Nihat Doğan, Beyaz Tv'de yayınlanan Beyaz Futbol programına bağlanarak Türkiye 'den özür diledi.

Canlı yayına telefonlan bağlanan Doğan'a programda bulunanlardan Ahmet Çakar büyük tepki gösterdi. Çakar, "İki Survivor iki türkü yaptın diye kendini adam mı sandın?" dedi.

Nihat Doğan'ın Galatasaray'dan ihracı istendi

Nihat Doğan'ın Özgecan Tweet'i büyük tepki çekti

Stüdyodan gelen tepkiler üzerine Doğan, bin bir yemin ederek mesajı katilleri aklamak bir düşünce ile atmadığını söyledi. "Canilerin en ağır şekilde cezalandırılmasını istiyorum" diyen Doğan, tüm Türkiye'den özür dilediğini belirtti. Programda bulunanların "Attığınız tweet sonrası Acun Ilıcalı tarafından Survivor kadrosundan çıkarıldığınız söyleniyor" demesi üzerine Doğan 'Survivor umrumda değil Survivor ile Nihat Doğan olmadım" yanıtını verdi.

Beren Saat'ten Özgecan cinayetiyle ilgili çarpıcı sözler

Nihat Doğan'ın 'hayatta kalma' savaşı: Survivor!

Nihat Doğan'ı menajeri de terk etti

 


  http://www.radikal.com.tr/129414512941454

  YORUMLAR
  (4 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  kendini bitiren tiwiti attın - user997837

  Ben patron olsam kesinlikle nihat doğana iş vermem.Bu toplumun değer yargılarına dokundun nihat doğan efendi istersen yüz bin kere özür dile nafile

  ... - hüzün kovan kuşu

  Benim olmazsan taciz ederim diye şarkı yapar sonrasında ahlak dersi verir. Bunun gibiler bulundupu kabın şeklini alır. Dertleri ekranda daha çok gözükmek, kendilerinden söz ettirmek ve ceplerini doldurmak.

  İşte böyle anlarda adamlar ortaya çıkar! - user391175

  İşte böyle anlarda insanların gerçek yüzleri meydana çıkar. Sonradan çıkıp özür dilemek yeterli olmaz nihat doğan! Tıynetini zaten belli ettin sen bu twitinle. Sonradan hangi menejerin çıktı "yapma" dedi de tornistan ettin hemen bir anda???

  ... - gümüşisis

  Bizimle değilsin tatlım,özürün kabul edilmedi.