Ahmet Çakar: 'Çok pişmanım, Allah benim belamı versin'


Ahmet Çakar: 'Çok pişmanım, Allah benim belamı versin'

Ahmet Çakar: 'Çok pişmanım, Allah benim belamı versin'
Ahmet Çakar, Beyaz TV'deki programda bir konudaki büyük pişmanlığını izleyiciyle paylaştı.

Futbol yorumcusu Ahmet Çakar, Rasim Ozan Kütahyalı'yı spor camiasına soktuğu için pişman olduğunu şu sözlerle dile getirdi: "Allah benim belamı versin ki seni şu spor alemine sokmuşum..."

Ahmet Çakar, Beyaz TV'deki programda Rasim Ozan Kütahyalı'nın 'Truva atı' olduğunu söyledi ve şu açıklamaları yaptı:

"Rasim Ozan Truva atıdır. Galatasaray 'da yapılan operasyonda Rasim'in de parmağı vardır. Yeni Galatasaray projesine hizmet vermiştir. Fatih Terim'e aylar süren sportif ketenpereye Rasim Ozan da alet olmuştur. Derin Galatasaray'ın maşası. Futbol camiasına soktuğum için pişmanım."

"ALLAH BENİM BELAMI VERSİN"

"Seni ben bir çiçek gibi toprağa ektim 2 sene önce, gübre attım, su verdim, güneşe çıkarttım, havalandırdım, ilaçlamanı yaptım tam bir çiçek gibi. Allah benim belamı versin ki seni şu spor alemine sokmuşum."

"FATİH TERİM'İN TARLASINI SÜRMÜŞLER"
Galatasaray'ın, Fatih Terim'in yerine getirmek için görüşmek üzere davet ettiği Roberto Mancini'nin İstanbul 'a gelmesini değerlendiren Çakar 'Mancini Türkiye 'ye Ermenistan sınır kapısından deveyle mi girdi atla mi girdi? THY yada İtalya havayolları ile girerken gümrükte görülmedi mi? Sınır polisi onun pasaportuna mühür vurmadı mı? Geldiği belli.. Mancini Türkiye'ye ilk defa gelmedi ki... Mancini ve yardımcıları Galatasay Real Madrid maçını izleyemeye geldiler. Mancini ile görüşmeler aylardır sürüyor. Fatih Terim'in tarlasını sürmüşlerde haberi yok. Bu laf rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu'na ait. Çok severdim iyi adamdı namuslu adamdı. Fatih Terim'in tarlasını belki altı ay önce belki bir sene önce çoktan sürmüşler.' dedi.