Ahmet Hakan, Melih Gökçek'ten polis pankartı istedi!

Ahmet Hakan, Melih Gökçek'ten polis pankartı istedi!
Ahmet Hakan, Melih Gökçek'ten polis pankartı istedi!
Hürriyet yazarı Ahmet Hakan, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek'ten ilginç bir istekte bulundu.

Radikal.com.tr - Hürriyet yazarı Ahmet Hakan , Melih Gökçek imzasıyla Ethem Sarısülük 'ün Gezi eylemleri sırasında öldürüldüğü yere asılan pankartın fotoğrafıyla birlikte paylaştığı tweet şöyle:


  http://www.radikal.com.tr/116723511672357

  YORUMLAR
  (7 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  gerçekten - kahramanh

  Melih Gökçek nerelerde hiç sesi çıkmıyor, gezide her an laf atıp tutuyordu korkudan mı?

  3. dünya ülkesi bürokratları - demlicay2011

  hakettğiniz yeri ve şekli bulacaksınız er yada geç. şimdi milleti sömürerek avrupa mallarını tüketiyosrunuz yarin onuda bulamayacaksınız. sizi gidi yobaz takımları üretme yok laf var boğaz yeme hak yeme sömürme var üretme yok. koltuk var çay var sefaat para var üretme yok. laf var lüks var şatavat var. hepinizin canı ne kadar kıymetliymiş. benim için 5 para etmessiniz. avrupa olmasa hepiniz açsınız aç perişan. yiyiciler. koltuk sevdalıları.

  Bu pankartları görmek istiyoruz. - Postacı

  Bu pankartları Ankara'da gençlere gaz sıkan polisler için yaptırdı. Şimdi o pankartları Ankara'nın her yerinde tekrar görmek istiyoruz. Hatta bu dalga sonunda İ. Melih'in oğlu da içeri alınınca daha çok görmek isteyeceğiz.

  keser döner sap döner gün gelir hesap döner:):):):) - metinarslan

  melih gökçek kendi usulsüzlükleri varmıdır acaba diyerek korkuyla bekliyor belllimi olur uyuyamıyordur . hakan bey yoksa gökçek çıkar o pankatı kendi eli ile asar aslan başkan:):)dünün aslan kahraman polisleri bugün hain ilan edildiler hadi bakalım polislerimizi yedirmem diyinde görelim

  o vicdanin eseri yok - radi11

  guclunun yanindaki kuklalar

  ... - alp dundar

  Teşekkürler Ahmet Hakan...

  Tırstı galiba... - testereci

  Gökçek gezi sonrası icraatı ile Tayyip beyin gözüne girip adaylığı kotardı ama, iş bu defa sarpa sardı..Onun hakkında da benzer şeyler çıkarsa kimse şaşırmaz!!!Ortalıkta görünmemesi hayra alamet değildir!!!