Ahmet Hakan'dan Melih Gökçek'e tweet: Git iki santim metro yap!

Ahmet Hakan'dan Melih Gökçek'e tweet: Git iki santim metro yap!
Ahmet Hakan'dan Melih Gökçek'e tweet: Git iki santim metro yap!
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Hürriyet yazarı Ahmet Hakan ile Twitter'da diyaloğa girdi.

Ahmet Hakan'a Twitter üzerinden bir soru yönelten Gökçek, doğru cevabı bilenlere de "seğmen kedi" hediye edeceğini söyledi.

İşte Gökçek'le Ahmet Hakan arasında geçen ilginç diyalog:

Gökçek:

- TWIT ALEMİ BU GECE SİZE @ahmethc ILE İLGİLİ BIR SUAL SORACAĞIM...BİLENE AHMET'E MESUT YAR'IN PROGRAMINDA HEDIYE ETTİĞİM ANKARA HAVASI OYNAYAN SEĞMEN KEDILERDEN HEDIYE EDECEĞİM...HAZIR MISINIZ? AHMET'E DE HABER VERİN...UYANIK OLSUN... 

- BİLİN BAKALIM, AHMET HAKAN HANGI PARTI DE RESMEN SIYASET YAPTI?

- ARKADAŞLAR SÜRE BİTTİ...5KİŞİ DOĞRU BİLDİ...KEDILERI GÖNDERECEĞİM...

- AMA CEVABI AHMET VERMELI...BEKLEYELİM,BAKALIM ITIRAF EDECEK Mİ? AHMET LÜTFEN SES VERIR MİSİN? @ahmethc

Ahmet Hakan: 
@06melihgokcek Keşke sendeki kafa bir geceliğine bende olsa da rahat bir uyku çeksem. 

Gökçek: 
AHMET'E SORU SORDUM CEVABA BAKIN... @ahmethc. CEVAP VERSENE AHMET...RESMİ OLARAK BİR PARTİ DE GÖREV YAPTIN MI? PARTİNİN ADI VE SENİN GÖREVİN NE? YOKSA BILINSIN İSTEMİYOR MISUN? @ahmethc 

Ahmet Hakan: 
Varsa bildiğin bi' şey açıkla... "sual mual" diye ne diye laga luga yapıyon ki? Ne yani? ben de sana "2002'de 'tayyip bu işi yapamaz, ayrı parti kuruyom' diye yola çıktın mı, çıkmadın mı?" diye mi sorayım. Ayrıca sabah akşam benimle uğraşacağına git iki santim metro yap.


  http://www.radikal.com.tr/116499911649999

  YORUMLAR
  (9 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  melih - Er960

  Tuz getir Melih yollar buz tutmuş...Helsinki'de,Stockholm'de, Riga'da niye kar-buz tutmaz da; bu yüzyılda "her bişeyi bilen Melih başkan" bunu halledemez; soğuk kış gecelerinde twitinden sağa-sola laf yetiştirmek midir işi ...Yoksa Melih Angara'nın gaderimidir?

  Hangi partide siyaset yapmış peki? - bunymn

  Aynen sayın başbakanla baransu arasındaki tartışmadaki gibi herkes sorunun niye sorulduğunu sorguluyor ama sorunun kendisine cevap veren yok...

  KUL HAKKI - HARAYDIN

  Metroyu belediye yapar.Metronun bedava yapılma yöntemi vardır. Ancak Melih Gökçek 76milyonun hakkı ile Ankara metrosunu bakanlığa havale etmiş ve kul hakkını açıkgözlük sayıyor. Oysa bu parayla şimdiye kadar çoktan büyükşehirler hızlı trenle birbirine bağlanmış olacaktı.Karadeniz bölünmüş yol yeriner otoyol ısrarı ve Ankara metrosu kaç hızlı tren yedi. Bu 76 milyonun kul hakkına girer.Biri sıralamada en son biri Belediye işi.Vazgeçtik metrodan 2 cm tramvay yapsın. Belediye metro ve tramvay demektir birinci sırada. Bu elbette KOnya için de geçerli Konya belediyesi niye şehir içine 2 cm metro,2cm tramvy yapmadan bulunmaz hint kumaşı sınıfına giriyor?

  skt - Er960

  Partiler,son kullanma tarihi geçmiş siyasileri önümüze hala sürüyorlarsa , onların da kokuşmaya başladıkları anlamına gelir.Gökçek gibi, Sarıgül gibi.Topbaş gibi.Yok mu bu şehirlerin dinamiklerini harekete geçirecek farklı ve yeniler.

  Nerdeyse 15 Yıl..Az Değil - senseman

  Harbi 2cm..2cm..2cm Metro İlerliyor...Son 1 Sene 10Cm İlerliyor Hızlandı...10 Yaşındaydım Başladığında Şimdi 25 Yaşındayım :)

  Ahmet Hakan'dan Melih Gökçek'e hk. - runekson

  Sayın melih gökçek git 2 santim metro yap diyor,milletin parasıyla metroyu anam da yapar,esas babayiğitlik varsa gökçek o iki santim metroyu kendi imkanları ile yapsın,bu zat bizleri bayağı güldürüyor,komedi sanatçısı olsa iyi olacak diye düşünüyoruz.

  gerçekten çok doğru - kahramanh

  20 yılda 2cmm metro yapamayan gökçek her şeyi de biliyor