Ahmet Hakan'dan Ümit Özat'a tepki: Sen giyme ulan ayı

Ahmet Hakan'dan Ümit Özat'a tepki: Sen giyme ulan ayı
Ahmet Hakan'dan Ümit Özat'a tepki: Sen giyme ulan ayı
Hürriyet gazetesi yazarı Hamet Hakan, Galatasaray'ın Juventus'u yendiği maçtan sonra yaptığı 'etek giyer Kadıköy'e kadar yürürüm' açıklamasına sert tepki gösterdi.

Juventus maçı öncesi yaptığı yorumlar nedeniyle Galatasaray taraftarlarını kızdıran Ümit Özat, eleştirilerini maçtan sonra da sürdürmüş ve Galatasaray’ı sert sözlerle eleştirmişti.

"Gerçekler üzerinden yorum yapıyorum. Dünyanın en iyi 10 hocasını 4 duvar arasına toplayın. Biri Galatasaray, Real Madrid'in Juventus'un olduğu gruptan çıkar desin, etek giyer Kadıköy'e kadar yürürüm." Diyen Özat’a kadın örgütlerinden sonra Hürriyet gazetesi yazarı Ahmet Hakan’dan da tepki geldi.

Ümit Özat'tan olay sözler: Etek giyer...

Özat’ı bugünkü köşesinden sert sözlerle eleştiren Hakan şunları söyledi:

Sen giyme
“FALAN falan şekilde olmazsa etek giyer sokaklarda dolaşırım” diyen erkek
bozuntularına...
Şu türden cümleler fısıldamak istiyorum:
-Senin etek giymen ancak eteği utandırır.
-Çek o pis elini ve dilini annelerimizin tertemiz eteğinden...
-Etek sarı, sen etekten sarısın...
-İnsanı insan yapan pantolonu ya da eteği değildir aga...
-Sen giyme ulan ayı...

Yazının tamamını okumak için tıklayın

Nimet Baş'tan, Ümit Özat'a 'etek' tepkisi


  http://www.radikal.com.tr/116641311664136

  YORUMLAR
  (6 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  agzi olan konusuyor - ronaldor9

  mesele umit ozatta degil umit ozati o ekrana cikaranda oraya cikanlarin cogu nasil yapsam ne etsem de programin reytingini yuksek tutabilirim boyle iste mac goruntusu olmadan 2 3 5 saat goruntu olmadan konusuyorlar futbol haric hersey programda var helal olsun.

  ETEK VE OZGURLUK SAVUNCUSU YAZAR - Equalizer001

  Ahmet Hakan: ?Senin etek giymen ancak eteği utandırır. Çek o pis elini ve dilini annelerimizin tertemiz eteğinden...? Bu sozleri soyleyen sozde en buyuk gazetenin en buyuk ozgurluk savununcusu Ahmet Hakan. Etegi tekeline almis sadece annesine ve annelere giydiriyor. Kizlarimiza bile kirletirler korkusu ile giydirmek istemiyor. Onlar Pantaloon giyseler de olur diye dusunuyordur herhalde. Simdi biraz durun ve bir goz kirpisi kadar dusunun; etek giymek isteyen Umit Oza?ta etek giymeyi yasaklayan Ahmet Hakan, gece Beyoglunda etek giyip dolasan yuzlerce escinsel-travestilere; ?ulan ayilar (!) cekin pis ellerinizi annelerimizin tertemiz eteklerinden? dese ne olur? Ben size soyliyeyim ne olacagini; Ahmet Hakan?i 5 dakika icinde soyup etek giydirerek evine etekli gonderirler. : ))))

  TER AYAK MI TERS TOKAT MI ?? - sportif eğitim uzmanı

  Ahmet hakan a aynen katılmamak elde değil. kadının fistanı-eteği karşı cinse utanç verecek bir şey midir ? tabi ki değil ? bunu böyle algılayan bir insanın başka konuları da nasıl algılayacağı, düşünce sistemi kendini ele verir. bu yüzden bu utanç ümit beye aittir. şunu da söylemek isterim ki : adam yıllarca sol kanatta ayağının tersi ile orta yapmaya çalıştı ; böle ters şeylerde normal olabilir ama acilen doktora görünmesi lazım gelir, zira halkın tersi daha fenadır...

  Bu İlk mi? - Clear

  Bundan önce de ünlü bir hakemimiz de aynı sözleri birileri için söylemedi mi? Hatta bir TV reklamında maç konusunda iddiaya giren biri bile sözünün arkasında durup etek giyerek iş yerine gitmedi mi? Bu ne tepki böyle? Sanki bir ilk mi? Çözüm çok basit,böyle diyene zorla dediğini yaptırtacaksın,resmini çekip internette dünyaya yayınlayacaksın,olacak bitecek.

  YORUM - HARAYDIN

  Acaba yorumlarınız GS ne yapmalı ki şansını artırmalı üzerine olsa ne olur? Yorumlar kahvehane geyiği gibi kendi ligimiz üzerine ne konuşulsa tamam. Ama GS milli takım statüsünde, burada rakip adına konuşma yerine, GS yenemez,çıkamaz yerine neticede top yuvarlak biri direkte patlıyor biri direği sıyırıp dışa gidiyor,biri direği sıyırıp ağlara gidiyor ve sonuç değişiyor,oyun oyuncu aynı olduğu halde, o halde ne yapmalı da şansını artırmalı üzerine olmalı değil mi? Eğer Avrupa ve dünya yarışında ülkenizi ilk üç beşte temsil edenin milli takım gibi sahiplenilmesi gerektiğini bilemiyorsanız etek giymenize gerek yok oraya çıkıp kafa ütülemeyin yeter,etek giyenler de sizin yerinize konuşur,

  Galatasaray zihniyeti... - savassarioglu

  Ahmet Hakan Galatasaraylı mıdır, bilmiyorum ama zihniyetinin Galatasaraylı olduğu kesin. Bugüne dek ne bikini iddiaları, ne bıyık iddiaları yapıldı. Hem de Ümit Özat'ınki gibi değil. Maçtan önce, sonuç hakkında... Bütün bunlarda kulağının üzerine yatanlar, nedense tam da şimdi, hem de bütün yönleriyle ele almaya karar verdiler konuyu. Özat'ın sözlerinde bir yanlış yok. Mesele etekse, bikinide neden celallenmedin Ahmet Hakan? Hadi oradan be!