Ahmet Özal yoğun bakıma alındı

Ahmet Özal yoğun bakıma alındı
Ahmet Özal yoğun bakıma alındı
Turgut Özal'ın oğlu Ahmet Özal'ın bir süredir tedavi gördüğü hastanede yoğun bakıma alındığı bildiriliyor.

Radikal.com.tr - Turgut Özal ’ın büyük oğlu Ahmet Özal, dün Şişli’deki Memorial Hastanesi’nde bypass ameliyatı geçirdi. Sabah saat 09.00’da ameliyata alınan Özal’ın biri tamamen, diğer ikisi yüzde 70 tıkalı olan üç damarı değiştirildi.
Özal, 14.30’da biten operasyonun ardından yoğun bakım ünitesine alındı. Babasının ölüm yıldönümünden bir gün sonra kalp ameliyatı geçiren Ahmet Özal’ın bir hafta boyunca yoğun bakımda tutulacağı öğrenildi.
Ahmet Özal, hastaneye Turgut Özal’ın özel doktoru Cengiz Aslan tarafından yatırıldı. Aslan’ın yakından ilgilendiği Özal’ın eşi ve çocukları ile kardeşi Zeynep Özal da hastaneden ayrılmıyor.
Rahatsızlığı nedeniyle oğlunun ameliyatı kendisinden gizlenen Semra Özal ise operasyondan dün haberdar oldu. Semra Özal’ın haberi alınca fenalaştığı öğrenildi.


  http://www.radikal.com.tr/113012911301293

  YORUMLAR
  (3 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Babası yüzünden adamı hasta ettiler... - denizci-41

  Babasının ölümü ile -bana göre öldürülmesi ile- ilgili olarak tutarsız söylentiler adamı hasta etti..Son günde açılan davanın iddianamesindeki bilgiler insanı ürpertiyor..Turgut Özal, kalp hastasıydı ve ameliyat olmuştu..Rahatsız olunca kaldırıldığı hastanede, daha çabuk ölsün diye kendisine öldürücü ilaç verilmiş..Daha önce de, hatırlanacağı gibi, bir salon konuşmasında silahlı saldırıya uğramıştı..Zaten Turgut Özal da öldürüleceğini biliyordu..Orta Asya gezisine çıkmadan bir gece önce oğlu Ahmet Özal'a "BENİ İNDİRMEYE ÇALIŞIYORLAR" demişti.(Yavuz Gökmen -merhum gazeteci ve köşe yazarı- Özal Yaşasaydı,Ankara,s.283)..Bu dava sürdürülürse, ortaya Ergeneokon ile ilgili daha çarpıcı bilgiler çıkacağına eminim..

  valla her şey açık seçik ortada, - aliismettekin

  kesin zehirlenme bu, aynı babasının olayının başındaki görüntü, allah gecinden versin de , tam konu güncellenmişken bir intikam zehirlemesi mesela, malum bu konuda en israr eden oydu, kesin zehirlenme.

  suikastmı - kaşınan adam

  Güvenlik görevlileri hemen gerekli önlemleri alsınlar ,20 yıl sonra biri çıkıpta Ahmet özal süikasta kurban gitti demesin.Baksanıza oda rahmetli gibi kalpten müzdarip..