'AK Parti hükümetini yıpratmak için işadamlarına şantaj yapılıyor'

'AK Parti hükümetini yıpratmak için işadamlarına şantaj yapılıyor'
'AK Parti hükümetini yıpratmak için işadamlarına şantaj yapılıyor'
Akit yazarı Abdurrahman Dilipak hükümeti yıpratmak için, "Türkiye'ye Müslüman olmaya geldim" diyen yabancı kadınlar aracılığıyla bazı işadamlarına şantaj yapıldığını iddia etti. Dilipak'a göre kadınlar hamile kalınca şantaj başlıyor...

Radikal.com.tr - Akit gazetesi yazarı Abdurrahman Dilipak TGRT'de katıldığı Basın Odası adlı programda ilginç bir şantaj iddiasını gündeme getirdi. Dilipak'a göre Türkiye 'ye Müslüman olmak için geldiğini söyleyen yabancı kadınlar hükümete yakın işadamlarına yaklaşıyor. Hamile kalan bu kadınların ardından avukatları o işadamını arıyor ve şantaj başlıyor! 
Bu enteresan iddiaların sahibi Dilipak'ın ağzından, "hükümeti zayıflatmak için şantaj operasyonu" şöyle:

"İşadamlarına kadın gönderiyorlar. Ben Müslüman olmaya geldim diyenler var. Başörtülüsü de var başı açık olanı da. Geliyorlar sonra bir süre sonra işadamlarıyla kendi ülkelerine gidiyorlar ve hamile kalıyorlar.
Çocuk doğduktan sonra avukata gidiyor. Bu işadamına bir protesto çekiyor. Benim müvekkilime tecavüz etmişsiniz diyor. Bu 3 yıldan 5 yıla kadar hapis gerektirir diyor.
Ama siz saygın bir işadamısınız ve müvekkilimin çocuğunun da babasısınız. Sizin eşiniz var çocuklarınız var diyorlar. Yatırımlarınıza bloke koydururuz diyorlar.
Şirketin yüzde 25 hissesini ver diyorlar. Böyle bir olayın varlığını yazdım. Bunu birileri profesyonelce yapıyor. Herkesin kapısını çalıyorlar.
Bunun 28 Şubat'ta başka bir örneklerini yaşadım. MİT de bu yönetimi kullandı dedim mahkemelik olduk."


  http://www.radikal.com.tr/1147099114709936

  YORUMLAR
  (36 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  ......... - rapala

  yaparlar tabi. hatta akp yi zayiflatmak yipratmak icin misirda darbe bile yaptilar.burkino fasoda balikcilarin grevi,trinitad da borsanin dusmeside "MANIDAR" dir..... tabiki ustune dominik cumhuriyetindeki s.domingo kentindeki elektirik kesilmesinin ve arjantinde buones aires sehri belediyesinin dogal gaz calismasi diye yollari kazmasinin "ZAMANLAMA" si na dikkat etmek lazim... bunlar ILERI hatta en has DEMOKRASIYE!!! karsi kurulan tezgahin ip uc laridir

  karanlığın yüzünden okunuyor - demlicay2011

  yüce allah bilipte yaratmış seni. bu laflar tam bir bizim laflar. aslında insanların dış görünüşüne bakılarak yargıya varılmaz. yaptıkları ve laflarına bakılır. bu adam riyakar ve takiyecidir. şu dünyada kimin ürettiğini ve kimin tükettiğini bilmeyecek kadar cahğildir. sorun bakın ne kullanıyor arabası cebi ne kiliması ne hepside yabancıdır. yokkki doğudan birşey bunda olsun. yazık be lafla milyarlar kazanıyorlar maneviyat vatan bayrak diyerek cenneti türkiyede yaşıyanlardan birisi sadece.

  yazık yine mağdur olmuşlar - ercint

  ben çok üzülüyorum bu ak partililere. özellikle haberde bahsi geçen gariban iş adamlarına bakın hele. kadınlar gelmiş kendi kendilerine hamile kalıp bir de bu mazbut ve muhafazakar iş adamlarına şantaj yapıyorlarmış. tam bir facia doğrusu. adamcağızlar hep mağdur olmuşlar. kendi kendine hamile kalan ve bu evli barklı adamların itibarını zedeleyen kadınları kınıyorum. ak partil iş adamlarının hiç bitmeyen mağduriyet hali bir gün beni kanser edecek. ağlamaktan gözlerim kan çanağına dönüyor her seferinde.

  şüphe - Er960

  artık bu şüpheler üzerine kurulu hükümeti yıkma senaryoları komikden öte olmaya başladı. Tahta kurdu gibi iktidarın kendi içini oymakta.

  Aha Aha - dagli11113

  Hani sizler dini bütündünüz,nefsinize hakim olurdunuz, harama uskur cözmezdiniz. Sakin bozukluk Hükümetide ve yakin olan isverenlerinde olmasin sayin Dilipak.

  ... - isakent

  chp / MHP sizlerin kasetleri hala Google arat bulursun sen kim ahlak dersi vermek kim

  Yaltaklanmak - hyperiq

  Hükümete yaltaklanmak için kendi ilkelerinizi bile çiğnemekten çekinmiyorsunuz. Evli çoluk çocuk sahibi adamın bir gecelik aşkınına ses çıkarmıyorsun adeta suç sadece gelen kadınlardaymış gibi sunuyor iş adamının hiç kabahati yok gibi madur yerine koyuyorsun. Kaldı ki bu hareketi hükümete komplo olarak bağlaması da enteresan. Öyle insanlar her dönem ve her şartta komplo kurarlar bunun hükümeti yıpratmakla ne ilgisi var. Komplo kitapları okuya okuya beyniniz sulanmış bence.