'AK Parti hükümetini yıpratmak için işadamlarına şantaj yapılıyor'

'AK Parti hükümetini yıpratmak için işadamlarına şantaj yapılıyor'
'AK Parti hükümetini yıpratmak için işadamlarına şantaj yapılıyor'
Akit yazarı Abdurrahman Dilipak hükümeti yıpratmak için, "Türkiye'ye Müslüman olmaya geldim" diyen yabancı kadınlar aracılığıyla bazı işadamlarına şantaj yapıldığını iddia etti. Dilipak'a göre kadınlar hamile kalınca şantaj başlıyor...

Radikal.com.tr - Akit gazetesi yazarı Abdurrahman Dilipak TGRT'de katıldığı Basın Odası adlı programda ilginç bir şantaj iddiasını gündeme getirdi. Dilipak'a göre Türkiye 'ye Müslüman olmak için geldiğini söyleyen yabancı kadınlar hükümete yakın işadamlarına yaklaşıyor. Hamile kalan bu kadınların ardından avukatları o işadamını arıyor ve şantaj başlıyor! 
Bu enteresan iddiaların sahibi Dilipak'ın ağzından, "hükümeti zayıflatmak için şantaj operasyonu" şöyle:

"İşadamlarına kadın gönderiyorlar. Ben Müslüman olmaya geldim diyenler var. Başörtülüsü de var başı açık olanı da. Geliyorlar sonra bir süre sonra işadamlarıyla kendi ülkelerine gidiyorlar ve hamile kalıyorlar.
Çocuk doğduktan sonra avukata gidiyor. Bu işadamına bir protesto çekiyor. Benim müvekkilime tecavüz etmişsiniz diyor. Bu 3 yıldan 5 yıla kadar hapis gerektirir diyor.
Ama siz saygın bir işadamısınız ve müvekkilimin çocuğunun da babasısınız. Sizin eşiniz var çocuklarınız var diyorlar. Yatırımlarınıza bloke koydururuz diyorlar.
Şirketin yüzde 25 hissesini ver diyorlar. Böyle bir olayın varlığını yazdım. Bunu birileri profesyonelce yapıyor. Herkesin kapısını çalıyorlar.
Bunun 28 Şubat'ta başka bir örneklerini yaşadım. MİT de bu yönetimi kullandı dedim mahkemelik olduk."