AK Parti kurucusundan Türkiye gazetesine ajan tepkisi

AK Parti kurucusundan Türkiye gazetesine ajan tepkisi
AK Parti kurucusundan Türkiye gazetesine ajan tepkisi
AK Parti kurucularından olan gazeteci Ayşe Böhürler Türkiye gazetesinin dünkü manşeti için 'operasyon gazeteciliği' dedi.

Radikal.com.tr - AK Parti kurucularından olan gazeteci Ayşe Böhürler Türkiye gazetesinin dünkü manşetinde yer alan ' AK Parti içindeki İran böcekleri' başlıklı haberi Twitter'dan eleştirdi. Gazetenin Genel Yayın Yönetmeni Nuh Albayrak'ın haberde geçen 'AK Parti'nin kuruluşunda da yer alan iki kadın siyasetçinin İran için ajanlık yaptığı ifadesine ilişkin özür tweet'inin ardından tweetler atan Böhürler Türkiye'nin 'operasyon' yaptığını ima etti.
  http://www.radikal.com.tr/115142111514213

  YORUMLAR
  (3 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  aynı hikaye:"operasyon" başkalarına olunca iyi, ama, ucu dokununca... - çıkarsız

  Türkiye gazetesinin ısmarlama ve kanıtsız haberleri, karşıt gördüğüne çamur atma alışkanlığı yeni değil. kendine uymayanlar her zaman kötülük objelereiyle yan yana gösterilebilir anlayışında. Oysa tüm insanları kapsamayan bir tutum insanlık değeri olarak algılanamıyor.

  bu gazete OPERASYON piyasasina /borsasina mesaj yolluyor galiba - bilmehakki

  herkesin malumu, bu grubun finans alanindaki gecmisi ve guvenilirligi halkin gozunde bitmisti. simdi de yayincilik alaninda bitecege benziyor. TEK COZUM YOLU: haberin icerigi ve basligi arasinda celiskisi ve tohmet altinda biraktigi kadinlarimizdan AYNI MANSET PUNTOLARIYLA OZUR DILEMELI ve operasyona alet olan yayin yonetmenini azletmeli

  Simdi kimmis vatan haini :) - kujo84

  Surekli hukumet politikalarini elestirenlere vatan haini yaftasi yapistirip itibarsizlastirip susturmaya calisanlar icinizde dusmani goremiyosunuz galiba.