AK Parti mitingleri devam edecek

AK Parti mitingleri devam edecek
AK Parti mitingleri devam edecek
AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Milli İradeye Saygı" mitinglerine, bu hafta da devam edecek. Kayseri, Erzurum ve Samsun'da üç miting daha var. İzmir mitinginin ise tarihi belirsiz.

ANKARA - İZMİR -  AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan , "Milli İradeye Saygı" mitinglerine, bu hafta da devam edecek.

Taksim Gezi Parkı protestolarının ardından üzerine, AK Parti tarafından “Haydi Büyük Oyunu Bozmaya” sloganıyla başlatılan mitingler, Anadolu'daki büyükşehirlerde de yapılacak.

20 Haziran'da Türkiye 'nin ev sahipliğini yaptığı 17'nci Akdeniz Oyunları'nın açılışına katılacak olan Erdoğan, 21 Haziran'da Kayseri'de, 22 Haziran'da Erzurum'da ve 23 Haziran Pazar günü de Samsun'da miting yapacak. 


İZMİR'DE 'TARİH' SORUNU
Bu arada Başbakan Erdoğan'ın, İzmir teşkilatlarının önerdiği 23 Haziran'da Samsun'da miting yapacak olması nedeniyle İzmir milletvekillerinin yeni bir tarih önereceği öğrenildi. 

Genel Başkan Yardımcısı Nükhet Hotar, İzmir'de mitingin yapılacağını ancak tarihin belirlenmediğini vurgularken, AK Parti İzmir Milletvekili Aydın Şengül, "Başbakan, İzmir'de de miting yapacak. Milletvekilleri bir araya gelerek tarih önereceğiz ona göre takvim belirlenecek. Belki son miting İzmir'de olur" dedi. 


ELİF DEMİRCİ / DHA


  http://www.radikal.com.tr/113798111379814

  YORUMLAR
  (4 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  İnat bir murat mıdır ? - mavi ve beyaz

  Bir özür, bir tebessüm, birazcık anlayışın ve empatinin bütün kanı, barutu, ateşi, kini,ayrışmayı söndürecek iken maliyetini hiç bir aklıselimin tahayyül edemeyeceği bu inat niye ?

  bindirilmiş kıtalar... - lastikordek

  akp bu gidişatın sonunda yok olacak şekilde davranıyor. korkunun yaptırdıklarına bakılırsa günden güne zayıflayacak bir mitingler başbakanın daha fazla kışkırtmasıyla kendi bindirilmiş kıtalarında isyan etmesine yarayacak. yeter ki başbakan böyle devam etsin. şu an tüm dünya tek alameti farikası diktatörlük olan birisinin çırpınışlarını seyrediyor. tüm dünyada azıcık aklı olan birileri bu düşüşün nereye kadar olacağı konusunu konuşuyor. akp ve bürokratları soyup soğana çevirdikleri ülkelerinin sahiplerinin homurtularını bağırarak susturmaya çalışıyor. ne zaman biter derseniz bu gidişle sandığı bile göremez. yalanlar üzerine kurulmuş bir iktidarın tutunacak ter bir gerçeği kalmadı. sırada otobüslere doldurulup ajite edilen insanların düşünmeye başlamaları var. onlar da bu işte bir bit yeniği olduğunu anladıklarında bu iş bitecek. ve o zaman kendi yarattıkları adalet sisteminin tadına bakacaklar. hem de yine otobüslere doldurup gaz verdikleri kesimler tarafından. kabul edelim bir yarımız riyakar, bir yarımız kalleş, bir yarımız namert. sokağa özgürlük için çıkanlar değil akp yi bitirecek olanlar. 12 eylülde anayasayı onaylayanlar. referandumda yetmez ama evet diyenler. çünkü asıl onları kandırdı başbakan. asıl onları koyun zihniyetinde gütmeye kalktı. onurlarını haysiyetlerini kumanya karşılığı ellerinden aldı. kötü kömürlerle içlerini ısıtmaya kalktı. aynı insanlara kumanya verip ellerinde evlerini arazilerini aldı. şimdi de ne kurtarsam kardır havasında. ben gidersem tüm türkiyeyi kana bularım diyor. konuştukça çürümüş zihniyetinin kokusu da katlanılmaz bir hal alıyor.

  ? - glstnn

  madem ki ortalığı sakinleştirmeye çalışıyorsunuz. yok öyle birşey de varsayıyorum.. bu miting telaşı nedir? gerçekten merak ediyorum

  SON KOZLAR OYNANIR - Rıza

  Tarih bilgisi olanlar incelesin, dara düşen tüm baskıcı rejimlerin liderleri halk toplantılarıyla ayaktayım mesajı vermeye çalışırlar. Bu da böyle birşey. Başkanlık ve başkanlık koltuğu artık hayal, bunu bildiği için çok saldırgan. Ama zaman geriye değil ileriye işler. Ellerine satırlar verdiği müridleri Kasımpaşa da insan avına çıkıyorlar. Böyle davrandıkça kesinlikle kendileri marjinalleşecekler. Çevrelerinden tepki alacaklar.